У Тальнівській міській раді затвердили нового керуючого справами

У четвер, 28 липня, на сесії Тальнівської міської ради на Черкащині затвердили кандидатуру керуючого справами виконкому Тальнівської міської ради. За поданням міського голови Василя Сідька на цю посаду призначили Оксану Щербатюк.

– Я працював з Оксаною Миколаївною. Вона була головним спеціалістом служби у справах неповнолітніх, керівником загального відділу, керівником апарату та завідувачкою сектору культури райдержадміністрації, – взяв слово депутат Анатолій Комар. – Даний час вона працює у Звенигородській райдержадміністрації на посаді завідувачки відділом, який координує роботу територіальних громад. Ми розглядали цілий ряд кандидатур, всі вони були достойні, проте Оксана Миколаївна має найбільший досвід. Тому прошу підтримати пропозицію голови.

Ростислав Пироженко, голова постійної комісії з питань освіти, медицини, культури, молоді, фізкультури і спорту, сім’ї та соціального захисту побажав Оксані Миколаївні «звертати увагу на запити депутатів і на відповіді на них, аби не було так, як при попередньому керуючому справами, коли на одне питання отримували три кардинально різні відповіді».

– Оксана Миколаївна дуже вимоглива, в першу чергу, до себе, вона ерудована, інтелектуально підкована. Думаю, що в неї все вийде. Бажаю їй успіхів, – зазначив він.

Більшістю голосів кандидатуру Оксани Щербатюк депутати підтримали.

Вона подякувала за довіру і пообіцяла працювати чесно і добросовісно.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Стало відомо, хто тимчасово очолюватиме первинку в Тальному

Читайте нас також в Telegram!

29.07.2022 15:13
Переглядів: 1642
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.