У Тальнівській громаді триває будівництво сучасного укриття у школі №2
У Тальнівській громаді активно продовжуються роботи з облаштування безпечних умов у закладах освіти. Одним із важливих об’єктів наразі є будівництво укриття у школи №2, яке покликане забезпечити захист для учнів і працівників закладу під час повітряних тривог .
Хід будівельних робіт оглянув міський голова Василь Сідько. Очільник громади відвідав майданчик, поспілкувався з підрядниками та переконався, що роботи просуваються згідно з планом.
На цьому етапі працівники монтують бетонні блоки за допомогою спеціальної техніки – будівельного крану. Роботи виконуються з дотриманням усіх будівельних норм та стандартів безпеки. Укриття проєктувалося з урахуванням сучасних вимог, щоб у разі небезпеки діти та педагоги мали змогу перебувати в ньому максимально комфортно й захищено та продовжувати освітній процес.
–Найголовніше – це життя і безпека наших дітей у теперішній, непростий час. Ми маємо забезпечити нашим дітям надійний захист, – наголосив Василь Сідько під час огляду об’єкта.Після завершення монтажу блоків планується перехід до інших видів будівельних робіт. Будівництво укриття в школі №2 – це ще один крок на шляху до створення безпечного освітнього середовища у громаді.
Пресслужба Тальнівської МТГ