У Соколівочці на Тальнівщині горіло сміттєзвалище - Вісті Черкащини

У Соколівочці на Тальнівщині горіло сміттєзвалище

Жителі Соколівочки, що на Тальнівщині, скаржаться на те, що вже тиждень горить місцеве сміттєзвалище. Місцеві його називають Глинище. Чи то підпал, чи, може, загорілося, бо хтось викинув скло і відбулося самозагоряння. А спека зараз стоїть неймовірна. Люди скаржаться, що ввечері неможливо відкрити вікно, бо їдкий сморід диму тиснеться у хати. Жителі тієї частини села, де знаходиться звалище, в основному – пенсіонери, багато з них мають проблеми зі здоров’ям. Тому звернулися у редакцію газети «Новий Дзвін» з проханням вирішити проблему.

Відразу телефонуємо в.о. сільського старости Володимиру Щербатюку. Він пояснив, що загорання відбулося минулого понеділка. Вони викликали пожежну бригаду, яка погасила вогонь, та, оскільки це сміттєзвалище, то відразу не вдалося потушити , воно продовжувало чадіти.

-Уже не димить і не чадить, учора ми туди завезли бочку води і залили згарище, – пояснює Володимир Щербатюк. А як боротися з жителями села, що вперто спалюють солому на городах, він не знає. – Хай би штрафували! Хоча б один заплатив 17 тисяч – більше б не палили. Була наука!

Олександр ГРИГОРУК

06.08.2020 16:36
Переглядів: 555
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.