У сім’ї з Тальнівщини сталася біда: кошти на порятунок молодої мами та дружини потрібні негайно

Із соцмережі стало відомо про те, що жителька с. Гордашівка Людмила Кулибаба знаходиться у тяжкому стані у Звенигородській лікарні та потребує термінового транспортування до обласного центру. Редакція газети «Новий Дзвін» зв’язалася з чоловіком хворої Олександром, який розповів, що в дружини 1974 р. н. стався інсульт:

– У неділю це трапилось. Стало їй погано. Завезли в лікарню, зразу у Звенигородку. Там сказали, треба якусь операцію робити. Для цього треба транспортувати її в Черкаси. Син учора знайшов там нейрохірурга. Нібито він хоче взятися за це, але я не знаю, як воно точно буде. Сьогодні поїду туди, будемо вирішувати це питання, – розповів чоловік.

На транспортування та подальше лікування молодої жінки, яка має сина та доньку, потрібні чималі кошти. Щоб врятувати життя, треба негайно віддати Людмилу у руки черкаських медиків.

Редакція газети «Новий Дзвін» звертається до всіх небайдужих жителів Тальнівської громади, односельців, усіх, хто знає цю жінку, до пересічних громадян не проходити повз чужу біду, а зупинитись, допомогти. 10, 50 чи 200 гривень – це всього лиш раз не випити кави чи не замовити піцу, а для Людмили кожна ваша гривня – це реальний шанс вижити.

Фінансову допомогу можна перерахувати на картку Марини Кулибаби (доньки) на рахунок «ПриватБанк»: 5168 7451 0629 5394.

Ольга ОСІЯНЕНКО

14.05.2021 10:51
Переглядів: 7001
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.