У родині Михайленків з Тального, що на Черкащині, народилася трійня - Вісті Черкащини

У родині Михайленків з Тального, що на Черкащині, народилася трійня

«Бог дав, значить, так повинно бути»

Вперше за останні 30 з лишком років на Тальнівщині у молодій родині, 24-річної Вікторії та 20-річного Богдана Михайленків, народилося одразу троє чудових синочків. Хлопчики з’явилися на світ 26 травня цього року у Черкаському перинатальному центрі шляхом кесарева розтину. Нещодавно маму з малюками виписали з лікарні, зараз вони вдома. 9 червня до них з вітаннями, яскравими кульками та подарунками, фінансовою допомогою поїхали в. о. міського голови Василь Сідько, начальник служби надання соціальних послуг Тальнівської міськради Лариса Шевцова, депутат міської ради Олександр Гижко, представники місцевих ЗМІ. Поїхали до багатодітної родини і журналісти газети «Новий Дзвін», звісно, не з пустими руками.
Коли під’їхали до оселі Михайленків (а житло сім’я винаймає), нас зустрічала 5-річна Уляна. Вона тепер – старша сестричка. Має кого няньчити – одразу трьох братиків! Надворі сушилися білосніжні пелюшечки. Тож було зрозуміло відразу, що не заблукали. Найпершим на подвір’я, як і годиться, зайшов Василь Сідько.
–Головне, щоб вони щасливі й здорові росли, – звернувся до Вікторії, коли увійшов до хати. – А любов, я думаю, ви їм свою передасте в подальшому. Думаю, якщо ви нас з радістю зустрічаєте, ці діти бажані. Першому завжди тяжко, але ж і шана.
У блакитній люлечці тихенько сопли маленькі носики-курносики. Говорили у кімнаті тихенько, щоб не розбудити. Після привітань вийшли на вулицю. Віка розповіла, що звістка про вагітність трійнею зразу налякала її, а чоловік довго не розмовляв.
– Я ходила на УЗД, лікар гукнув інших медиків, мені зразу не сказав нічого. Я вже накрутила себе, думала, що не вагітна, а маю якусь хворобу. Потім він каже: «Ви вагітна». А я: «Надіюсь, не двійня?». Він: «Трійня!». Звичайно, злякалася зразу, послали до Тисячного, фотографію зробили. Як вийшла – і зразу чоловікові сказала. Поки доїхав додому, зі мною не говорив. Довго. А потім сказав: «Бог дав, значить, так повинно бути». Батькам теж зразу сказали. Ще була бабуся жива, Рая, то вона сказала, що це щастя велике, що називайте їх, якщо будуть хлопці, тільки Давідом, Матвієм і Захаром. Так і назвали.
Давід та Матвій – однояйцеві близнятка, народилися з вагою 1,830 кг та 1,750 кг, Захар – з вагою 1,950 кг. Зараз малюкам вже два тижні, за цей час вони встигли набрати трішки ваги: Захар важить 2,200 кг, Давід – 2,100 кг, а Матвій – 1,900. З усіма клопотами мама справляється сама. «Свекруха хотіла допомагати, але я сказала: «Ви на роботу йдіть», – розповідає Віка. – Я їх привчила, що як проснулися, то разом усіх годую, разом і спати вкладаю. Годую сумішшю. Її ми замовляємо, бо в Тальному нема де таку купити».
Розрізняти своїх крихіток мама навчилася вже після того, як їх перевели до неї у палату, – за характером, у кожного із хлопчиків він свій. Віка каже, що, найперше, хотіли коляску придбати, щоб мати змогу виносити діток на свіже повітря. Поки не купили – чекають на декретні кошти.

Ольга ОСІЯНЕНКО

11.06.2020 09:10
Переглядів: 18746
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.