Трійця – символ відродження!

Щороку ми відзначаємо одне з 12-ти головних православних свят – Святу Трійцю, що стверджує й оспівує триєдиність Всевишнього Бога: Бога Отця – Творця Неба і Землі, Бога Сина і Святого Духа.
Цьогоріч дата припадає на 12 червня. В цей день віряни зазвичай прямують до храму з зіллям та квітами, освячують їх, бажаючи один одному сімейного затишку, добра. Коли в Україні триває війна, розв’язана недругом-сусідом, нехай цей день стане нам черговим нагадуванням, що після нашої Перемоги ми відродимо нашу країну, піднімемо з руїн. Ми загоїмо всі пекельні рани, чого б це нам не коштувало. І обов’язково будемо берегти мир у своїх домівках, плекати любов до ближнього. Та зараз маємо триматися гурту, бути єдиними. Нехай це свято укріпить у серцях наших мужніх воїнів віру у Перемогу, дасть нам сил іти далі, до щасливого майбутнього в Україні, де немає місця війні.
Схиляймося щоденно у щирій молитві до Господа за кожного українця, чиє серце зранила війна, чия домівка зруйнована, хто втратив найрідніших чи був на межі життя і смерті, помолімося за наших Захисників, які так мужньо захищають, виборюють кожен метр української землі, вшануймо пам’ять полеглих Героїв. Україна переможе! Нехай ніщо не похитне цю святу віру! Слава Україні!

Редакція газети «Новий Дзвін»

12.06.2022 09:00
Переглядів: 415
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.