Топ 5 найромантичніших пар з Тальнівського коледжу

День святого Валентина прийшов до нас з-за кордону. Його не знали наші бабусі, але зараз це одне із найпопулярніших молодіжних свят.

Хоча знайдуться і ті, хто вважає цю дату формальністю. Мовляв, проявляти почуття потрібно щодня. Для нас же це свято – прекрасна нагода познайомити читачів газети “Новий Дзвін” та сайту “Вісті Черкащини” із найяскравішими та романтичними парами Тальнівського будівельно-економічного коледжу, з якими ми зустрілися напередодні Дня закоханих.

Попри те, що усі вони різного віку, дехто у парі вже декілька років, хтось лише збирається стати на рушник щастя, а декотрі взагалі лише переживають перші почуття, цих хлопців і дівчат, чоловіків та жінок поєднує – кохання. Тож далі – історії кохання, які підтверджують, що справжнє кохання існує!

Олександр та Алла Булавки http://viche.ck.ua/upl/180220181945553778185.jpg

Їхнє кохання народилося із службового роману. На запитання, як познайомилися Олександр жартома каже: «Сходив до психолога…».

Алла Володимирівна працює в коледжі практичним психологом із 2010 року, Олександр Іванович викладає на будівельному відділенні. На роботі він спеціаліст з охорони праці, а вдома дбає про охорону сімейного затишку.

Одружилися 2013 року. Найкращим подарунком один одному вважають доньку.

Тарас Яструбінський і Ріта Ткачук http://viche.ck.ua/upl/180220181945556746745.jpg

Хлопець і дівчина разом навчалися у музичній школі. Втім, серйозні стосунки у них зародилися 7 місяців тому, коли Тарас написав Ріті в Інстаграм пропозицію зустрічатися.

Зараз Ріта – першокурсниця Тальнівського коледжу (16 група), Тарас навчається в Уманському професійному аграрному ліцеї. Для справжнього кохання не існує перепон – закохані завжди разом. Що подарують один одному на свято – не зізнаються. Кажуть, найкращий подарунок – взаємні почуття.

Артем Пархоменко та Юля Франчук http://viche.ck.ua/upl/18022018194555742053.jpg

Артем з Умані, Юля – тальнівчанка. Познайомилися, коли поступали до коледжу.

– У нас кохання з першого погляду. Як тільки побачив Юлю, відразу запросив її на побачення, – запевняє Артем. Юля погоджується.

Дівчина – активістка і спортсменка. Займалася боксом і легкою атлетикою та найбільше – футболом. Про цей вид спорту готова говорити безкінечно.

Стосунки цієї пари розвиваються. Саме тому Артем порівнює кохання із серцевою хворобою, а Юля – з головним болем.

Юрій Поліщук та Ангеліна Нирко http://viche.ck.ua/upl/1802201819455556433.jpg

Вони познайомилися в коледжі. Юрій з Тального, він третьокурсник. Ангеліна – з Майданецького, першокурсниця.

Стосунки цієї пари лише зароджуються. Вони сором’язливі і небагатослівні. Тому цікавимося, як вони розуміють значення слова кохання.

– Кохання – це розуміння один одного з півслова, це спільні погляди на життя, – каже дівчина. – Це коли добре разом.

Тож хочеться їм побажати: якщо вам добре разом, то якісь-там косі погляди не повинні ставати перепоною на вашому шляху!

Підготував Олег ШАТАЙЛО

18.02.2018 19:48
Переглядів: 1677
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.