Топ-10 новин із засідання чергового виконкому Тальнівської міськради

20 січня відбулося чергове засідання виконкому Тальнівської міської ради. До порядку денного увійшли 35 питань, майже усі були підтримані. Зупинимося на кількох моментах.
За словами начальника відділу ЖКГ Тальнівської міськради Наталії Красновської, цього року на перевезення військовозобов’язаних до місця служби передбачено 60 тисяч гривень, на медогляди – трохи більше 47-ми тисяч гривень.
У 2022 році комунальне підприємство «Водоканал» планує заробити шляхом надання послуг понад 4 млн. грн., дохід з місцевого бюджету відповідно до затверджених програм може скласти майже 16 млн. гривень. Термін дії тимчасових нормативів питного водопостачання КП «Водоканал» продовжено до 31 березня поточного року (остаточні норми знаходяться на погодженні в Управлінні екології).
Тариф на послуги з централізованого водопостачання для КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня» встановлено на рівні 17 грн. 95 коп. за кубометр.
На проведення 4-х спортивних заходів Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Тальнівської міської ради планують витратити 8 тис.700 гривень. Коштів, як пояснили на засіданні, для проведення спортивних заходів у громаді не вистачає. Для додаткового фінансування шукатимуть інші джерела.
Загальна сума матеріальних допомог, за словами начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Тетяни Гурбич, становить 80 тисяч 800 гривень (всього надійшло 24 заяви від громадян, зокрема, 18 – на лікування, 3 – на поховання та ін.). 36 тисяч гривень з обласного бюджету передбачено для виплати щомісячної допомоги реабілітованим особам (у Тальнівській громаді таких жителів 3-є).
Під час розгляду питання щодо дій під час можливої повені чи весняних паводків, староста Павло Козаченко поцікавився, де шукати орендарів ставків. Оскільки часто-густо орендарі проживають далеко за межами громади, під час негоди чи надзвичайної ситуації потрібно діяти швидко: наприклад, відкрити той же шлюз. Однак як це зробити? На це міський голова відповів коротко: мовляв, подібні аукціони, що стосуються оренди водоймищ, проводяться на «Прозоро».
Комісія з виявлення безхазяйного майна та відумерлої спадщини, як прозвучало на засіданні виконкому, покладається на бажання громадян повідомляти про вірогідні випадки, тож сподівається більше на активність жителів громади, аніж на власні сили. Дане питання до порядку денного не входило, однак зазнало широкого обговорення.
Виконком затвердив ряд Положень щодо проведення спортивних турнірів та змагань у громаді. Зокрема, турніру з волейболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста В. Штурхаля (у с. Романівка); відкритої першості громади з вільної боротьби, присвяченої ветеранам та учасникам бойових дій; спартакіади трудових колективів та органів місцевого самоврядування.
Елементи туристичної навігації можуть з’явитися у Тальному найближчим часом: один – на під’їзді до парку, де розташований замок Шувалова, та ще один – безпосередньо біля палацу. Їх виготовили на кошти, залучені з обласного бюджету. Дозвіл на встановлення виконком дав.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Позачергові засідання виконкому та сесії Тальнівської міськради скликали через важливі проєкти

26.01.2022 09:55
Переглядів: 561
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.