Тальнівський музей отримав у подарунок картину всесвітньовідомого художника Андрія Кулагіна (Відео)

25 червня картинна галерея Тальнівського музею історії поповнилася картиною відомого в Україні та Європі художника Андрія Кулагіна. «Зимова прогулянка біля палацу Шувалова. м.Тальне. 2009 рік.» тепер прикрашатеме експозицію музею.

Відомі картини Кулагіна знаходяться у приватних колекціях, на виставках, у галереях Австрії, Австралії, Великобританії, Німеччини, Італії, Лівії, Нідерландів, Польщі, США, Словаччини, Франції, Росії та України. Портрет Папи Іоанна Павла II, написаний Андрієм Кулагіним, розміщений у галереї ватиканської бібліотеки.
– Роль Андрія Павловича у архітектурі нашого міста дуже велика. Він брав участь як художник-архітектор під час реставрації костелу Святої Анни. Зараз він проживає у Києві. У Ватикані художник отримав медаль «За популяризацію мистецтва у світі». Його роботи є по усій Європі, також у адміністрації Президента України. Сьогодні Андрій Павлович нам дарує картину, на якій зображений замок графа Шувалова зимової пори. Таким він побачив його у своїй уяві. Ми вдячні за любов до нашого міста, до музею! – каже Світлана Проценко, директор Тальнівського музею історії.
Андрій Кулагін розповів, як народилася ідея створення подарованої картини:

-Я прожив у Тальному близько 20 років. Дуже любив цей палац. Коли ж його так розікрали та знищили – був шокований. Якось приїхав у Тальне, пішов до замку і, після побачених руїн, я вирішив намалювати цю картину. Усі ці роки я мрію реставрувати і вдихнути у палац нове життя! – ділиться художник.
В. о. міського голови Василь Сідько потис руку Андрію Кулагіну та подякував за такий цінний подарунок для місцевого музею.

Анна ДРАГУН

01.07.2020 17:47
Переглядів: 761
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.