Тальнівські розумниці - Вісті Черкащини

Тальнівські розумниці

Учениця Тальнівського економіко-математичного ліцею Яна Свідерська знову стала призером підсумкового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук у Києві. Цього року дівчина виборола перше місце у секції “Зарубіжна література” та третє місце у секції “Прикладна математика”.

Зауважимо, право представляти Черкащину на Всеукраїнському конкурсі дівчина виборола 18 лютого, коли поважне журі визнало її роботи найкращими області. Тоді ми зустрілися із Яною і ось що вона нам розповіла:

– Я почала писати наукові роботи ще у 9 класі. Перша була із зарубіжної літератури. З нею зайняла 2 місце. У 10 класі у мене було три наукові роботи: із зарубіжної та російської літератури я здобула перші місця в області, а із математики – третє. Тому виборола право представляти область на Всеукраїнському конкурсі-захисті наукових робіт із зарубіжної літератури, де посіла 3 місце.

Наприкінці інтерв’ю учениця похвалилася, що і цього року представлятиме область в Києві та подякувала своїм науковим керівникам – Людмилі Юлдашевій та Аллі Левченко за підтримку і за те, що відкрили світ науки.

Зауважимо, на цьому ж заключному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук у Києві зародилася ще одна наукова зірка: учениця 7 гімназійного класу Тальнівського НВК Анастасія Слюсар, яка, дякуючи вчителям Ользі Голоті та Людмилі Рогожинській, посіла почесне 2 місце і стала одним з кращих «малих академіків» України.

Редакція газети «Новий Дзвін» вітає Яну і Настю та їхніх батьків і наставників із науковими перемогами!

Олег ШАТАЙЛО

04.05.2018 12:05
Переглядів: 656
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.