Тальнівська райорганізація ПП «Сила і Честь» провела збори активу - Вісті Черкащини

Тальнівська райорганізація ПП «Сила і Честь» провела збори активу

25 серпня у Тальному відбулися відкриті збори активу районного осередку ПП «Сила і Честь»: «Ми збираємося, щоб, по-перше, познайомитися, почути думку кожного. У нашій партії в Тальному є і лікарі, і вчителі, і студенти, пенсіонери, військові, фермери, підприємці, службовці, є дуже багато чудових сильних людей – усіх ми не змогли запросити. Але заочно дякуємо їм за громадську позицію», – зазначив Анатолій Ковальов, голова райорганізації цієї політичної партії. У зборах також взяли участь почесні гості – керівники організацій партії Шполянського та Звенигородського районів Петро Двірник та Дмитро Поліщук. Анатолій Костянтинович повідомив, що зараз пише книгу «Спільні кроки до перемоги», у якій – його мрії та думки: «У книзі бачу, що головною рушійною силою побудови такої омріяної країни все більше і більше піднімає голову український середній клас. Я хочу, щоб була побудована правова держава вільних людей: щоб працювала промисловість, підприємства, щоб не шукали діти і наші онуки за межами нашої держави роботу, а щоб мали її тут, що було в них щасливе і успішне життя. Друзі! Хорошим інструментом суспільних змін виступає ПП «Сила і Честь», лідером якої є Ігор Смешко. З Ігорем Петровичем я знайомий ще із 2009 року, коли був на установчому з’їзді ГО «Сила і Честь», виступав від імені українських підприємців», – сказав він.

Ковальов надав слово кожному з присутніх, які ділилися своїми думками, переконаннями і планами.

–Я багато для себе сьогодні відкрив: у вас щирі серця, чисті помисли у всіх, це відчутно, – звернувся до однодумців керівник штабу Тальнівської організації ПП «Сила і Честь» Ростислав Пироженко. – Сьогодні, найперше, треба говорити про роботу конкретну. Як ми організуємося, як ми проведемо вибори, як ми будемо впливати на владу і домагатися, щоб дотримувався закон, в першу чергу, від цього залежить наше майбутнє».

Наостанок Анатолій Ковальов поділився, що, можливо, організація спробує видавати зо три газети, що збори проводитимуть і надалі. Також подякував активу, гостям, представникам ЗМІ та підприємцям, які допомогли організувати збори у такому форматі.

Ольга ОСІЯНЕНКО

27.08.2020 14:27
Переглядів: 683
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.