Тальнівщина попрощалася з полеглим бойовим медиком

– Як ти посмів мене покинути? Я ж тебе чекала! Ти ж обіцяв приїхати додому! – серця рідних рвуться на шматки від нестерпного болю. Тихо втирають сльози разом з ними десятки людей, які прийшли віддати останню шану воїну-Герою. Заніміла в жалобі Тальнівщина… Знову біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та Захисникам України чути пронизливе: «За що?».

22 жовтня безжальна війна забрала життя жителя Мошурова Сергія Васильовича Майбороди, старшого бойового медика мінометної батареї, який поліг на бойовій позиції під Білогорівкою на Луганщині – під час мінометного обстрілу отримав поранення, несумісні з життям. 11 липня він взяв у руки зброю, щоб захистити нас від нелюдів-катів, віддав за наших дітей найцінніше – життя.

Йому було лише 46 років. Залишилися без батька 3-є доньок, без сина – мати, без брата – сестра, без чоловіка – дружина.

– Нехай світла пам’ять нашого воїна, який віддав життя за захист України, залишиться назавжди у наших серцях, – сказав у прощальному слові Євгеній Безталанний, секретар Тальнівської міськради.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглого Героя. Люди, рідні та незнайомці, діти поклали до ніг Сергія квіти, осінні…

Останній спочинок Герой нашої країни, наш полеглий оборонець, знайшов у рідному селі – Мошурові.

– Він був дуже хорошою людиною, – сказав троюрідний брат Героя Микола Москаленко.

Редакція газети «Новий Дзвін» глибоко співчуває рідним полеглого Захисника та усім, кому пече у грудях за обірване життя земляка, в чиєму серці билось серце Українця!

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте нас також в Telegram!

27.10.2022 11:23
Переглядів: 5842
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.