Тальнівчанин отримав виробничу травму: донька просить про допомогу

28-річна Людмила Доцукова з Тального, що на Черкащині, звертається до небайдужих допомогти зібрати кошти на операцію її татові – Василю Павловичу Голику.

Вона повідомляє, її тато – тесляр, працює в КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня». 22 вересня при виконанні своїх професійних обов’язків чоловік травмувався – під час ремонту дверей підпружинена тяга доводчика відлетіла і поцілила йому в ліве око. З тяжкою травмою 62-річного чоловіка одразу доставили до лікаря-офтальмолога у Звенигородку.

– Тата оглянули і сказали їхати в Черкаси. Ми поїхали, але й там нічого не змогли зробити, повідомили тільки, що вибитий кришталик, деформована рогівка, крововилив, гематома. Направили в Одеський інститут очних хвороб імені Філатова, де зараз тато проходить лікування та чекає на операцію – ставитимуть штучний кришталик, – розказує Людмила.

Попередньо, вартість операції близько 40 тис. грн., точніше зможуть сказати після її проведення.

– Це тільки початкова сума, оскільки лікарі підозрюють, що є супутні наслідки, які при обстежені не видно через гематому. Тому сума може бути значно більшою. Крім того, кошти потрібні на ліки та реабілітацію, – наголошує жінка. – Невелика сума в нас є і з лікарні надали фінансову допомогу: виділив профком і люди зібрали. Проте цих коштів замало, як бути далі – не знаю. Ми у відчаї, бо таких заощаджень не маємо, тому просимо про допомогу. Будемо надзвичайно вдячні за будь-яку фінансову підтримку.

Допомогу можна надати на картку Ощадбанку

5167803225640940 – Голик Тетяна Федорівна (дружина)

Катерина КІХТЕНКО

29.09.2021 11:32
Переглядів: 4365
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.