Тальнівчанки виграли Кубок України з дитячо-юнацького фітнесу

8 тальнівчанок взяли участь у Кубку України з фітнесу та модельного фітнесу серед дітей, юнаків та юніорів, який відбувся 8 травня у місті Хмельницький. Вихованки студії «Енергія» завойовували нові титули. Кращою спортсменкою 1 ліги 2020 року стала Софія Кихтенко. Їі нагородили кубком. Керівниця та тренер колективу, Ірина Присяжнюк розповідає, що дівчинка одна із найбільш старанних і працьовитих учениць справедливо отримала свою нагороду.

Чемпіонами України у своїх категоріях стали Катя Лісова та знову ж Софія Кихтенко. Також окремо нагороджували учасників, які виступали у парі. Влада Довгопола та Марина Хомутовська завоювали титул «Дует-чемпіон». Третє місце посіли: Маша Приходько (1 ліга), Вікторія Завірюха (1ліга) та Марина Хомутовська (1+ ліга). Ярослава Карман отримала 4 місце, а Поліна Лук’яненко – 5.

– Для того, щоб поїхати на конкурс ми шукаємо спонсорську допомогу. Цього разу батьки самі оплачували і поїздку, і проживання у хостелі. З кожною дівчинкою їде мама. Вони роблять їм зачіски та макіяж і слідкують за харчуванням дітей. А я займаюся організаційними моментами. Нам дуже подобається брати участь у таких змаганнях. Крім того, що ми виступаємо, ми також знайомимося з містами Україна, у яких ще не були. На жаль, цього разу погода була дощовою, тож наша екскурсія Хмельницьким не вдалася. Дякую усім, дівчаткам за старанність, а мамам за організованість та підтримку, – говорить тренерка Ірина Присяжнюк.

Ольга МОСКАЛЕНКО

 

11.05.2021 15:40
Переглядів: 928
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.