Талановита дівчинка з Тальнівщини займається гімнастикою та мріє стати грумером
Оля Бірченко – талановита п`ятикласниця Мошурівської школи на Тальнівщині – має досягнення високого рівня у навчанні, любить співати, танцювати, малювати, займатися гімнастикою. Вона народилася маленькою, тендітною, з красивими карими очима. Мама з дитинства називає її перлинкою. А ім`я їй дала: Олечка, Олюся, Леля – на честь бабусі, своєї мами – найпрекраснішої жінки в їхньому родинному житті, їхньої берегині роду!
–Донечка – моя мрія, моя надія. Вона швидко дорослішає, стає моєю найкращою подругою, моєю опорою, – розповідає мама Алла Бірченко. – З її народженням світ нашої родини заграв новими барвами. Вона – янголятко, яке нам послав Господь Бог. Це моє повторення, це нагорода від Всевишнього! Моя перлинка, моя Леля – дуже талановита, розумна, любить читати книги, грати в настільні ігри, яких у неї дуже багато, допомагає мені куховарити, щось випікати, особливо смачними у неї вдаються млинці.
Найбільший авторитет для неї – братик Михайлик, який дуже допомагає з вивченням англійської мови. Хоч і далеко він, та постійно знаходить час для сестрички: дає їй багато життєвих уроків, порад, настанов, допомагає у навчанні. Олечка може звернутися до нього з будь-якої причини та завжди отримає підтримку. «Вони не часто зустрічаються, та коли це трапляється, то вже нехай весь світ зачекає», – коментує Алла Михайлівна.
Оля має задатки лідера, багато друзів. У класі – староста. Захоплюється написанням картин за номерами. Виходить чудово. Вони є окрасою родинного будинку та Мошурівської школи. Обожнює тварин, улюбленцем у неї є пес Тоша. Це справжній її друг. Вони розуміють один одного без слів та дарують один одному приємні емоції. Мріє стати грумером – стригти собак, котів, робити їм красивий овал мордочки, акуратні лапки та ідеальну шерсть. Навчання – це перша сходинка до здобуття майбутньої професії.
Відвідує студію «Співаночки» при Мошурівському будинку культури. Займається танцями у студії мистецтв Smile (керівниця Каріна Мороз) та гімнастикою у спортивному клубі громадської організації GigaSportLine (тренер Марина Гончаренко).
Найщасливіший день у житті Олі – 10 років з дня народження. Святкування відбувалося у кафе. Родзинкою свята став аніматор ведмідь, який привітав з Днем народження та подарував смартгодинник.
Родина дарує цій дівчинці цікаве життя, яке наповнене щоразу новизною. Це літо подарувало їй кілька подорожей. Незабутні емоції від прозорого моря у Болгарії, різноманітних черепашок та набутого вміння плавати. Поїздка в Івано-Франківськ до брата спонукала відвідати дорогою 2 фортеці – Хотинську, Кам`янець-Подільську та Меджибізький замок. Незвичайні враження залишилися після виконання в замку української пісні на угорську мелодію «Чардаш». Чудова акустика, аплодисменти відвідувачів сповнювали все єство радістю. Ось такі подорожі дають відчуття оптимізму, щастя, зближують родину.
Олечко, отримуй задоволення від життя, дякуй своїй матусі та всій родині за увагу, турботу, любов, яку вони тобі щедро дарують, дякуй, що ти маєш можливість всебічно розвиватися і ділися своєю любов`ю з рідними й друзями.
Марія БІРЧЕНКО