Стало відомо, як зміниться штат одного з комунальних підприємств Тальнівської громади

На засіданні виконкому Тальнівської міськради, що відбулося 15 липня, було розглянуто та прийнято рішення з 29-ти питань порядку денного. За що голосували, далі.

Затверджено Положення та склад робочої групи з розробки Стратегії розвитку Тальнівської громади на період до 2027 року, до якої увійшли близько 40 осіб. Очолює дану групу міський голова Василь Сідько, заступником голови робочої групи став Євгеній Безталанний, секретар ради, а секретарем затвердили Олену Липкань, начальника відділу економічного розвитку та інвестицій. За словами Наталії Шпичак, начальника управління фінансів, економічного розвитку та інвестицій, робочу групу формували так, аби до неї увійшли і сільгоспвиробники, і громадські організації, підприємці, жителі Тального.

Серед заходів, які планують проводити у Тальнівській громаді, як зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту Раїса Карман, є забіг з легкої атлетики в пам’ять загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Його проводитимуть вперше, залучатимуть громадські організації, зокрема «Гайдамаки» та Тальнівську спілку ветеранів та учасників АТО. А от до Дня міста традиційно проведуть футбольний турнір на Співочому полі.

На змагання «Найспортивніше село» цьогоріч виділять 4 тис. грн., на проведення культурно-масових заходів до Дня фізичної культури та спорту – 5 тис. грн., на фізкультурно-оздоровчий захід «Веселі старти дошкільнят» – 5 тисяч гривень.

Любов Старовойтова, начальник відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ, озвучила заходи, що заплановані на серпень, та суми, закладені на їх проведення. Наприклад, на День міста витратять 23863 грн. (Тальнівський будинок культури), на урочисті заходи з нагоди 30-річчя Незалежності України – 1500 грн. (сільські будинки культури отримають на проведення цього заходу в середньому по 500 грн.). День села святкуватимуть у Білашках, Вишнополі, Лащовій, Лісовому та Папужинцях, на що заклали по 1500 грн.. А от на проведення рок-фестивалю «Шлях до свободи» витратять 25 тис. грн..

У центральній бібліотеці заплановані 2 заходи (на обидва – трохи більше тисячі гривень) – це зустріч з В.О. Гордєєвим до його 80-річчя та літературна вітальня «Тальне – місто, яке я люблю», присвячене Дню міста.

З питання «Про затвердження витрат для проведення заходів відділу служби у справах дітей Тальнівської міськради на 2021 рік» доповідала начальник відділу Ніна Кравчук. 5 тисяч гривень виділили на те, щоб підготувати діток до нового навчального року, в двічі більше коштів – на подарунки для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування (всього на обліку у службі – 79 дітей) до Дня Святого Миколая. За словами очільниці відділу, у складних життєвих умовах нині перебувають 28 дітей, кількість їх, на жаль, зростає. До того ж, на квартирному обліку перебуває 61 дитина (діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування).

За словами Тетяни Гурбич, начальника відділу з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я Тальнівської міськради, до них надійшло 49 заяв від жителів громади на отримання одноразової грошової матеріальної допомоги. Так, 4 особи звернулися по допомогу на поховання (по 2100 грн. кожному, задоволено 3 заяви, одну перенесено у зв’язку з поданням неповного пакета документів). Допомога жителям громади на лікування склала 83 тисячі гривень. По 500 грн. одноразової матеріальної допомоги виділено 19-ти учасникам АТО. На виконання програми «Турбота» одноразову допомогу у розмірі 10 тисяч гривень вирішили виділити Юрію Бондару з Онопріївки, який підписав контракт із ЗСУ минулого року. Окрім того, вітатимуть на Тальнівщині 9-х ювілярів-довгожителів, яким виповнилося по 90 чи 95 років, тож прийняли рішення виділити на подарунки по 300 грн..

Виконком погодив штатний розпис комунальних підприємств громади КП «Водоканал» та КП «Тальне-Сервіс». Зокрема, як зазначив керівник останнього Віталій Марченко, планують розшири спектр та якість надання послуг.

– В чому будуть основні зміни? У них буде створена будівельна бригада (4 особи), 3 мобільні бригади, які виїжджатимуть на села та наводитимуть порядок і в Тальному. Буде зменшено кількість працівників по благоустрою – буде не по два, а по одному (пояснив, мовляв, не всі працюють ефективно та з віддачею, та й контролювати їх не встигають – авт.) Ще зробимо відділ з ремонту автомобілів та малої техніки і невелику дорожну бригаду, яка працюватиме по білощебеневому. Плануємо взяти в оренду грейдер і каток. Як ви знаєте, з райавтодором у нас нічого не вийшло, ми їм програли тендер, – сказав міський голова.

Ми спочатку пропонували 73,5 штатних одиниць, – взяв слово керівник КП «Водоканал» Володимир Гречка. Штат підприємства зріс на 10 одиниць і становить 65, – але з врахуванням пропозицій, що прозвучали на бюджетній комісії, ми вжалися до мінімуму. Таким штатом і такими коштами поки що будемо справлятися.

Ольга ОСІЯНЕНКО

21.07.2021 10:20
Переглядів: 601
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.