Стало відомо, хто тимчасово очолюватиме первинку в Тальному

Міський голова Тальнівської громади Василь Сідько призначив тимчасово виконуючим обов’язки керівника первинної ланки медицини тальнівця Ігоря Карпенка. Офіційно його представили на останній сесії міської ради, що відбулася 28 липня.

Як відомо, Ігор Анатолійович здобув освіту провізора у Харківській фармацевтичній академії, а з 2000 року працював старшим провізором у Тальнівській центральній аптеці №73. Він був депутатом Тальнівської районної та міської рад кількох скликань. Одружений, має 2 доньки.

На сесії Ігор Анатолійович окреслив завдання, що їх поставив перед ним міський голова. Зокрема, це поліпшення медичного обслуговування населення, як міського, так і сільського. Наразі, за словами Карпенка, первинка аналізує, скільки договорів має кожен з лікарів, чи вони пропорційні. Вже відомо, з його слів, що 2 з них не мають контрактів з пацієнтами.

– Надалі буду звітувати перед вами, –запевнив Ігор Анатолійович присутніх у залі. – Хотілося б співпрацювати як з депутатським корпусом, так і з бізнесом. Готові прийняти будь-яку допомогу, аби тільки поліпшити роботу закладу і наші люди буди задоволені медичним обслуговуванням, – сказав він.

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Чому депутати не підтримали звіт директорки Тальнівської первинки

Читайте нас також в Telegram!

29.07.2022 12:00
Переглядів: 2039
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.