Спортсменки з Тальнівщини отримали виплати від громади за призові місця

Всеукраїнський фітнес-турнір «Різдвяна зірка» та Чемпіонат України з фітденсу відбувся в Черкаській обласній філармонії в неділю 26 грудня. Тальнівщину представляли вихованки ГО «Енергія» і дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Ірина Присяжнюк) та вибороли чимало призових місць:

– дебют молодшої групи з танцювальною композицією «Жар-птиці» – 1 місце;

– перша середня група з танцем «Леопарди» – 1 місце;

– друга середня група з танцем «Мій край» – 1 місце;

– перша старша група з номером «Сріблястий зорепад» – 1 місце;

– старша мала група з композицією «Разом» – 2 місце;

– дует в складі Владислави Довгополої та Марини Хомутовської – 1 місце.

Із сольними номерами гідно виступили 15 спортсменок, серед яких дві чемпіонки – Марина Хомутовська (1+ліга)та Юлія Ряба (2 ліга).

Володарки других місць: Марія Приходько (1 ліга), Катя Лісова (1 ліга), Ярослава Карман (1 ліга), Ніколь Якименко (2 ліга), Влада Довгопола (Чемпіонат України по фітденсу).

Треті місця вибороли: Вероніка Романенко (1 ліга), Ілона Качур (Чемпіонат України по фітденсу) та Вікторія Завірюха (Чемпіонат України по фітденсу).

Четверті місця зайняли: Аліна Наливайко (1+ ліга), Поліна Лукяненко (1 + ліга), Вікторія Завірюха (1 ліга), Ніка Попова (2 ліга).

Влада Міхновець здобула 5 місце (2 ліга).

«Ось так ми завершили спортивний 2021 рік. Дівчатка, ви зірочки, гордість нашої студії та спортшколи», – написала на свої сторінці у фейсбуці Ірина Присяжнюк.

Також тренерка подякувала батькам за відповідальність, організаційність та підтримку, організаторам змагань –за створені комфортні умови, теплий прийом та атмосферу свята, відділу освіти Тальнівської міськради – за виплати матеріального заохочення для спортсменів. Як пояснила керівниця відділу освіти Раїса Карман, згідно з Положенням такі цільові виплати спортсменам громада виділяє щорічно в кінці фінансового року відповідно до рівня змагань і зайнятих місць.

Тож бажаємо нашим спортсменам у наступному 2022 році нових перемог, здобутків, цікавих змагань, поїздок, не зупинятись на досягнутому та йти тільки вперед!

Катерина КІХТЕНКО

Читайте також: Знову перемога: тальнівчанки підкорили столичний фестиваль

28.12.2021 11:09
Переглядів: 983
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.