Що вирішували на виконкомі Тальнівської міськради

17 лютого відбулося чергове засідання виконкому Тальнівської міськради на Черкащині. Розпочали обговорення з питання тероборони. Військовий комісар ІІІ відділу Звенигородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Валерій Кудла повідомив:

– Формується військова частина територіального батальйону, як резерв, на рівні законодавства. Такі підрозділи базуються в Уманському, Смілянському, Звенигородському та Золотоніському районах. Сама бригада територіальної оборони буде у Черкасах. Під час початку бойових дій ці підрозділи будуть забезпечені боєприпасами і продуктами харчування. Вони діятимуть тільки у період військового часу. Не треба нагнітати обстановку, їх організацією займаються вже давно, тут все продумано. Всіх бажаючих перевіряємо. Записуватися до лав тероборони потрібно у військкоматі.

Заступник міського голови Олександр Маринченко сказав, що днями відбулося зібрання всіх представників громадських організацій атовців, афганців, гайдамаків та інших, які обговорили організацію та функціонування у громаді осередку територіальної оборони. Пояснив, що всім, хто хоче вступити до лав тероборони потрібно пройти спецперевірку, адже є обмеження. Наприклад, долучитися до тероборонівців не зможуть особи, які перебувають у військовому резерві, які притягувалися за кримінальні злочини та інші.

Потім на засіданні прозвітували про виконання бюджету Тальнівської міської територіальної громади за 2021 рік. Також керівники комунальних підприємств «Тальне-Сервіс» та «Водоканал» проінформували про свою роботу протягом минулого року. Всі представлені звіти на виконкомі були опубліковані на офіційному сайті Тальнівської міської територіальної громади і кожен може ознайомитися з ними.

Далі на засіданні обговорювали ще низку питань. Серед яких, затвердження Положення про проведення фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт», узгодили виділення коштів на фінансування щорічної одноразової виплати 90 літнім учасникам бойових дій, членам сімей загиблих в Афганістані, матерям загиблих в зоні АТО/ООС, на придбання подарунків та інші.

Ольга МОСКАЛЕНКО

Читайте також: Катеринопільський виконком затвердив нові тарифи на послуги комунгоспу

22.02.2022 13:53
Переглядів: 883
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.