Шановні працівники освіти Тальнівської міської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!
Бути вчителем, вихователем, позашкільником, працювати на благо підростаючого покоління, сіяти зерна мудрості, добра, любові до навколишнього світу та Батьківщини сьогодні – це наполеглива праця, мистецтво, обране за покликом серця.
Від вашої праці залежить майбутнє нашої громади та країни, життєві пріоритети молоді, вміння і бажання наших дітей будувати сучасне суспільство.
На сумному прикладі війни в нашій державі ми вже побачили, чим ми відрізняємось від ворога: передусім — нашою освіченістю, нашим прагненням до мислення, до розвитку, до світла знань. І допоки наші діти будуть цього прагнути, допоки наші вчителі будуть готові їх навчати, навіть попри обстріли та окупації, підтримувати і зрощувати нашу націю, — ми непереможні.
У цей святковий день висловлюю всім вам глибоку вдячність за невтомну працю, творчий пошук, добро і щедрість душі, високий професіоналізм та життєву мудрість. Переконаний, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному юному жителю Тальнівщини, створимо належні умови для самореалізації особистості.
Бажаю вам міцного здоров’я, творчої наснаги, життєвої сили, особистого щастя і родинного затишку.
Хай щедрою буде до вас доля, нехай у ваших справах завжди буде присутній дух творення, рішучості і оптимізму, завзяття, а професійний досвід, глибоке розуміння своєї справи будуть надалі вашими надійними супутниками в усіх добрих починаннях.
Нехай засіяна вашою невтомною працею освітянська нива дає щедрі врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки!

З повагою міський голова Василь Сідько

30.09.2022 13:00
Переглядів: 541
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.