Сезон латання дірявих вулиць у Тальному відкрито: як довго він триватиме - Вісті Черкащини

Сезон латання дірявих вулиць у Тальному відкрито: як довго він триватиме

Відучора на центральних вулицях Тального (по Соборній та паралельній до неї Гагаріна) почали підготовку до латання дірок, що явилися на світ Божий після танення снігів та утворили на проїжджій частині «мінні» поля для авто, а для покришок – справжнє пекло. Добряче встигли полоскотати вони нерви і водіям: як іномарок, так і стареньких «Жигулів». Вже вчора на ці вулиці виїхала спецтехніка, що «повигризала» з асфальту понівечені зимовим періодом ділянки, перетворюючи безформні ями та вибоїни  на рівненькі прямокутні. Щоправда, водії від того суцільного «бомбардування» навряд чи в захваті. Подейкують, не один тут розрубав колесо у вчорашніх вечірніх сутінках, влетівши у «облагороджену» рівненьку ямку. Але, як кажуть, краса потребує жертв: доведеться потерпіти. Ось роботи хай завершаться – може, й не доведеться водіям та гостям Тальнівської громади виляти машинами по центральних вулицях з однієї смуги дороги на іншу, з кожним днем набуваючи все нових навичок маневрування по мінних полях.

Сьогодні, 9 квітня, о 9-й ранку біля школи №2 пилюка вже стояла стовпом – з геометричних ямок видували залишки асфальту за допомогою потужної «дмухалки». Може, таки недаремно сподіваються на дорогу без вибоїн кермувальники авто? Дорожники працювали на смузі, що веде вниз, до центру міста. Якби не їхні яскраво-помаранчеві жилети, розгледіти у асфальтовій куряві попереджувальні «фішки» було б нереально: вони аж нічим не відрізнялися від кольору самої дороги. Якогось попереджувального знаку, що на цій ділянці ведеться ремонт, що рух на смузі обмежено та треба об’їздити по зустрічній, чомусь не видно. Однак хто нарікатиме? Аби ж якнайшвидше залатали ті діри!

Начальник відділу житлово-комунального господарства Тальнівської міської ради Наталія Красновська каже, що тендер на виконання робіт із ремонту дорожнього покриття на центральних вулицях міста не проводили, оскільки сума, витрачена на залатування дірок, що «повилазили після зими», незначна, а отже – ця процедура непотрібна.

–Закупляли дрібнозернисту асфальтову суміш у ШРБУ №48 (м. Умань) на суму 48 тис. 600 грн., а роботи по укладанню буде виконувати ФОП Мірзоян Н.О. (м. Тальне), – зазначила Красновська. Вона додала, що ремонти дорожнього покриття на інших вулицях міста планують. Щойно будуть кошти, ремонти продовжать: «Першочергово це будуть ті вулиці, де проходять автобусні маршрути», – сказала очільниця відділу.

Світлана САВЧЕНКО

09.04.2021 15:19
Переглядів: 1149
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.