Самонасадження зі старого кладовища, що у Тальному, слугуватимуть паливним матеріалом для обігріву місцевого коледжу - Вісті Черкащини

Самонасадження зі старого кладовища, що у Тальному, слугуватимуть паливним матеріалом для обігріву місцевого коледжу

Кількома тижнями раніше, ми писали про те, як члени Тальнівського осередку ПП «Європейська Солідарність» взялися розчищати закрите кладовище площею 3 га, що знаходиться у районі цукрозаводу. Спільними зусиллями було організовано 2 толоки у яких брали участь члени партії «Європейська Солідарність», жителі міста, викладачі та студенти місцевого коледжу.

Величезні купи гілок, які залишились підсихати після прибирання, сьогодні перебили на щепу. Із Тальнівського будівельно-економічного коледжу пригнали щепоріз та вантажівку. Хлопці порядкували біля старого кладовища майже кілька годин. Щепа, отримана сьогодні, послугує паливним матеріалом для обігріву коледжу взимку. Переваги такого рішення у тому, що зрізані самонасадження кленків та акації не потрібно було спалювати чи вивозити на смітник, а переробити, як це роблять у Європі.

Член партії «Європейська Солідарність», депутат міськради Микола Гурбич запевняє, що прибирати територію кладовища продовжать найближчим часом, адже незавершені справи не прийнято покидати:

–Ми беремо на себе зобов’язання розчистити кладовище до кінця, – прокоментував Гурбич.

Анна ДРАГУН

15.10.2020 16:38
Переглядів: 879
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.