Президент сьогодні призначив голову Тальнівської РДА - Вісті Черкащини

Президент сьогодні призначив голову Тальнівської РДА

30 січня Президент України Володимир Зеленський видав розпорядження про призначення на посади двох голів районних державних адміністрацій на Черкащині. Про це повідомили офіційному інтернет-представництві президента України. Згідно з розпорядженням № 84, головою Тальнівської РДА призначено Олександра Цимбала.

Олександру Цимбалу 56 років, живе та трудиться у Лісовому, Тальнівського району. Він одружений, має двох синів та дочку Софійку. Дружина Наталя працює головним бухгалтером у господарстві «Еллан», яким володіють разом з чоловіком.

Також Олександр Цимбал є засновником та членом правління Громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Тальнівського району».

За освітою Цимбал електрик, закінчив технікум електрифікації, а після служби в армії – Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю механізація сільського господарства. Здобувши освіту, повернувся у рідне село, де працював головним інженером у місцевому колгоспі.

Олександре Євгенійовичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на відповідальну посаду –голови Тальнівської районної державної адміністрації.

Переконані, що Ваші професійні якості, досвід, енергія і цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів Тальнівщини, а всі Ваші конструктивні ідеї працюватимуть лише на перспективу, на майбутнє району.

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна державна робота приносить задоволення і творчі здобутки.

До слова, Президент сьогодні також призначив на посаду голови Жашківської районної державної адміністрації – Юрія Барабаша.

Редакція газети «Новий Дзвін»

30.01.2020 16:01
Переглядів: 5862
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.