Президент сьогодні призначив голову Тальнівської РДА

30 січня Президент України Володимир Зеленський видав розпорядження про призначення на посади двох голів районних державних адміністрацій на Черкащині. Про це повідомили офіційному інтернет-представництві президента України. Згідно з розпорядженням № 84, головою Тальнівської РДА призначено Олександра Цимбала.

Олександру Цимбалу 56 років, живе та трудиться у Лісовому, Тальнівського району. Він одружений, має двох синів та дочку Софійку. Дружина Наталя працює головним бухгалтером у господарстві «Еллан», яким володіють разом з чоловіком.

Також Олександр Цимбал є засновником та членом правління Громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Тальнівського району».

За освітою Цимбал електрик, закінчив технікум електрифікації, а після служби в армії – Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю механізація сільського господарства. Здобувши освіту, повернувся у рідне село, де працював головним інженером у місцевому колгоспі.

Олександре Євгенійовичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на відповідальну посаду –голови Тальнівської районної державної адміністрації.

Переконані, що Ваші професійні якості, досвід, енергія і цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів Тальнівщини, а всі Ваші конструктивні ідеї працюватимуть лише на перспективу, на майбутнє району.

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна державна робота приносить задоволення і творчі здобутки.

До слова, Президент сьогодні також призначив на посаду голови Жашківської районної державної адміністрації – Юрія Барабаша.

Редакція газети «Новий Дзвін»

30.01.2020 16:01
Переглядів: 5466
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.