Покупки, здійснені 25 листопада, будуть вдалими і прослужать довго - Вісті Черкащини

Покупки, здійснені 25 листопада, будуть вдалими і прослужать довго

Зранку, о 9.00 годину, температура повітря була на “нулі” при вологості повітря 99%. Трохи підвищений атмосферний тиск — 773 мм р.с.

25 листопада закінчувалися весільні тижні. Потім весілля грали вже в кінці зими. Саме тому юнаки та дівчата, що залишилися без пари, з заздрістю дивилися на своїх щасливіших товаришів і подруг. Відзначали, що стає все більше снігурів і сойок, які швидко освоювалися на новому місці. Невблаганно наближалася зима зі своїми холодами.

Народні прикмети

Дощ іде 25 листопада до 4 грудня – будуть відлиги.

Ще не похолодало – весна буде ранньою.

Хмари пливуть проти вітру – чекай снігопаду найближчим часом.

Якщо до цього дня дівчина не обзаведеться хлопцем, то до Масляної буде одна.

Покупки, здійснені в цей день, будуть вдалими і прослужать довго.

<img src='Історія‘ class=’aligncenter’/>

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

2004 — На засіданні Вченої Ради національного університету “Києво-Могилянська академія” з формулюванням “дискредитація іміджу академії” було ухвалено позбавити Л.М. Кравчука звання почесного доктора.

2003 — Рада на пропозицію уряду Януковича ухвалила Закон про зменшення рівня мінімальної заробітної плати з 237 до 205 гривень.

1905 — У Лубнах вийшло друком перше число газети “Хлібороб, першої легальної україномовної газети в підросійській Україні.

1838 — Народився Іван нечуй-Левицький, український письменник-реаліст.

<img src='Події‘ class=’aligncenter’/>

2011 – У Катеринопілі біля Монумента воїнам-визволителям на зірці вічного вогню невідомі залишили любовні написи. Українськими та англійськими словами автор намагався вкарбувати свої зінання у граніт поряд з іменами загиблих солдатів.

2009 – Пам’ятник Тарасові Шевченку, центр освіти, культури і дозвілля та реконструйовану дорогу Тальне – Криві Коліна було урочисто відкрито 21 листопада в селі Криві Коліна на Тальнівщині. В урочистих заходах взяв участь Президент України Віктор Ющенко.

2007 – Понад чотири мільйони гривень отримали з Держбюджету черкаські та чигиринські будівельники на відновлення мисливського палацу графів Шувалових у Тальному.

25.11.2016 11:45
Переглядів: 541
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.