Погорільцям із Здобутка, що на Тальнівщині, потрібна допомога - Вісті Черкащини

Погорільцям із Здобутка, що на Тальнівщині, потрібна допомога

Раніше ми повідомляли про пожежу, що сталася у с. Здобуток по вул. Молодіжній 15 лютого в оселі Андрія Василенка. Днями в соцмережах, зокрема у групі «Здобуток», з’явилися дописи односельців з проханням допомогти мешканцям будинку, що постраждав внаслідок пожежі. Тож до погорільців поїхали журналісти редакції «Новий Дзвін».
Як стало відомо, в будинку проживає молода пара з трьома дітьми: 6-ти, 10-ти та 12-ти років.


–Це сталося під ранок. Ми спали, – згадує той злощасний ранок Тетяна. Жінка дякує Богу, що залишилися живі. – Коли почули, що у вікно хтось дуже сильно стукає. Це були сусіди. Сказали, що хата горить. У дітей була паніка. Ми швидко зібралися і пішли надвір. Зараз ночуємо у сусідки по вулиці, тьоті Тані. Вона нас прихистила. Вдень робимо ремонти у хаті. Те, що можемо. Боїмося, що стеля впаде, бо сволок майже ні на чому не тримається – підперли його, щоб не завалилося. Видно, десь близько був він до комина, почав тліти. Зайнялося. На горище лізти не можна: як станеш – провалиться стеля. Дах теж насилу тримається. Дай доброго снігу – може «лягти» на хату. Нам хлопці з центру помагають, мурували грубу. Цеглою помогли односельці. Звертаюся до всіх, хто може нам допомогти. Кожна гривня, дві чи п’ять можуть нас підтримати. Хочемо відновити житло. Своїми силами не справимося.


Редакція газети «Новий Дзвін» звертається до всіх небайдужих людей відгукнутися та допомогти молодій сім’ї з трьома дітьми. Фінансову допомогу можна залишити у продуктовому магазині (ларьок неподалік від автобусної зупинки безпосередньо у селі) чи перерахувати кошти на рахунок банку:
№ картки: 5354 3210 9238 1335 («Укрсоцбанк») – Тетяна Анатоліївна Іванейко

Ольга ОСІЯНЕНКО

23.02.2021 14:48
Переглядів: 1444
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.