Почали ремонтувати дорогу до Тальнівської райлікарні

– Ой… А ви проїдьте та й побачите! Коло першої школи зробили оті, вибачайте, «пригалки». І як везеш інсульт, інфаркт або перелом, не дай, Бог, ребер – це ж больовий такий синдром серйозний, кульшовий перелом – на тому треба два рази гецнути людину. Мені однаково в кабіні, а людей-то жалко. А скільки ямок, скільки всього – це нонсенс. Аякже, цю дорогу в Тальному до лікарні треба в першу чергу ремонтувати. Воно так і робиться кругом: лікарня має бути з дорогами. Це в першу чергу. Причому зараз цей коронавірус, ця вся біда. Ми ж ганяємо туди частенько. Що туди, що звідти. За зміну як коли: цієї ночі одну людину завезли, вдень чергував – по-моєму, двох чи трьох. Звичайно, треба. Мови нема, – бідкається Микола Ремович з Тального, водій швидкої, який, як ніхто інший, знає ситуацію на дорозі до Тальнівської райлікарні.


Можна тільки уявити, що відчуває хворий, якого по вибоїнах транспортують до лікарні. Чи то вагітна жінка, що на тих ямах народить раніше, ніж потрапить до пологового. Проте сьогодні питання з ямковістю, більше того – з поверхневим покриттям на відрізку шляху від Тальнівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 – гімназія» і до лікарні, по якій чи не щодня мчать із сиренами швидкі, візьмуться ремонтувати. Про це повідомив в. о. міського голови Василь Сідько. Посадовець переконаний, що зробити капітальне покриття, як-то біля базару, до медзакладу, куди прямують жителі і громади, і району потрібно в першу чергу:
– З понеділка почнемо ремонтувати дорогу до лікарні, – каже телефоном Василь Сідько. – Уже приїжджає підрядник. Тендер проведений, дорога буде зроблена там. Увесь відрізок від першої школи. Буде таке поверхневе покриття, як за мостом. Ямковий зроблять ремонт зразу, а потім буде поверхневе покриття таке, як до базару. Підрядник немісцевий – виграв, бо була вартість до 900 тисяч чи 920, а вони за 800 тисяч домовилися. Треба подумати над «поліцейськими». Не чув, що там такі проблеми. Що будемо робити водовідвід – це планувалося. А це – взагалі-то, ні. Нехай кажуть, може, трошки зменшимо його. У центрі ж ганяють машини, хочеться більше положити. Хіба що зменшити трохи «поліцейські», прибирати не плануємо – це точно. Там школа, ви ж розумієте.
Жителі вул. Героїв Небесної Сотні кажуть, що ремонтувати дорогу до лікарні – це необхідність, адже від цього певним чином залежить життя людей: чи то молодих, чи у віці.
Загалом планують зробити поверхневе покриття на ділянці протяжністю 800 метрів. У вівторок, 30 червня, ремонтні роботи вже розпочалися.

Світлана САВЧЕНКО

02.07.2020 10:04
Переглядів: 1521
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.