Півтони продовольства, засоби гігієни та надпотужна рація: чергова передача від волонтерів з Тального

Нещодавно тальнівська волонтерка Анна Радченко відкривала збір коштів для придбання військовослужбовцю з Тальнівщини Анатолію С. та його побратимам надпотужної рації для перехоплення ворожих сигналів. Люди відгукнулися, каже Анна, вдалося зібрати кошти та придбати рацію.
Потім вона попросила місцевих волонтерів Сергія Безвітрого та Альону Мельник, які саме збиралися у чергову поїздку на Схід, передати хлопцям придбане для користування. Посилка для військовослужбовців не обмежилася тільки однією рацією, адже захисникам заодно передали і продукти харчування, і речі першої необхідності. До цього, розповідає волонтерка, активно долучилися всі, хто почув про збір. Зокрема, близько 500 кг м’ясних та рибних консервів привіз для передачі військовим Ігор Новицький. Редакція газети «Новий Дзвін» придбала нижню білизну, шкарпетки хлопцям та засоби гігієни. Місцевий волонтер Олексій Горбаченко також надав засоби гігієни та шкарпетки. Жителька Тальнівщини Тетяна на 1000 гривень купила захисникам різних солодощів. Анна з подругою волонтеркою Інною сплели їм обереги – браслети з янголами, та освятили їх у Петропавлівському храмі. Тож за короткий проміжок часу вдалося зібрати повноцінну посилку.


Волонтерка Анна розповідає, що хлопці вже отримали передачу. Зізнається, що раділи вони мов діти. Безмежно дякували за таку сильну підтримку та наголошували, що саме ось так разом ми зможемо здолати ворога швидше. Тож у жодному разі не втрачаймо надію і по можливості долучаймося до таких зборів, бо підтримка з тилу, як бачимо, для наших оборонців надважлива.

Марта ДОВЖУК

Читайте також: Прикордоннику з Тальнівщини потрібна допомога

Читайте нас також в Telegram!

11.08.2022 16:00
Переглядів: 312
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.