''Об'єднана сільськогосподарська компанія'' привітала випускників Зеленькова

7 дев’ятикласників Зеленьківської школи Тальнівського району отримали від керівництва ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія» фінансову підтримку та книгу Вадима Мицика і Володимира Мовчана «Дослідники краю Тальнівського».

24 травня під час свята «Останнього дзвоника» на адресу випускників, учителів, учнів та батьків лунали слова подяки від директора школи Людмили Звіряки, сільського голови Валентини Деркач, першої учительки і класного керівника. Від батьків випускників слово мала Людмила Кузло.

З усіх сільгоспвиробників, які мають землі у Зеленькові привітати школярів прийшли лише представники ПСП «Зеленьківське» Любов Толочко та ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія» Микола Гурбич.

– Шановні випускники, учні, учителі, батьки! Дозвольте від керівництва ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія», депутата районної ради Ігоря Валерійовича Новицького привітати з успішним закінченням навчального року! Побажати щастя, здоров’я, а випускникам ще й щасливої дороги на подальшій ниві навчання, – каже Микола Гурбич. – Наша компанія працює над створенням нових робочих місць. Протягом року побудовано млин потужністю 350 тон за добу. На підприємстві працює понад 250 працівників, у тому числі 10 із Зеленькова. Сьогодні важка ситуація з кадрами, не вистачає спеціалістів, тому, бажаю випускникам, вивчившись, повернутись в село, і створювати тут робочі місця з нормальним рівнем заробітної плати.

Микола Теофанович, від імені керівництва товариства, передав подарунки випускникам та кошти на проведення пришкільного табору.

Як завжди, на святі було багато теплих слів, море квітів і пісні. Завершилось свято запущеними у небо синіми і червоними кульками. А ввечері на випускників чекала ще й поїздка в уманську «Софіївку» з відвідуванням славнозвісних фонтанів.

Три роки тому «Об’єднана сільськогосподарська компанія» у Зеленькові облаштувала на території школи дитячий майданчик – виготовила та встановила гойдалки, гірку і стіл. Компанія постійно надає фінансову допомогу Зеленьківській школі на оздоровлення дітей у пришкільному таборі та на проведення ремонтів, дарує книги.

Олег ШАТАЙЛО

29.05.2019 19:24
Переглядів: 876
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.