Голова облради ігнорує звернення про допомогу від директорки однієї із шкіл Тальнівського району - Вісті Черкащини

Голова облради ігнорує звернення про допомогу від директорки однієї із шкіл Тальнівського району

«Вислухавши мене, обіцяв вивчити питання і можливо допомогти, але тепер на дзвінки не відповідає»

У Кривоколніському НВК, що на Тальнівщині, сталася біда. У шкільній котельні зламався гідроакумулятор на 500 літрів, металева ємкість не підлягає ремонту. Є загроза того, що опалювальний сезон у школі так і не розпочнеться. Воду зі школи отримує і місцева амбулаторія, тому цю деталь у шкільній котельні терміново потрібно замінити.

Директорка Кривоколінського НВК Тетяна Поправка 4 жовтня зателефонувала до голови Черкаської облради Анатолія Підгорного за сумісництвом і депутата облради, який обирався для того, аби відстоювати інтереси Тальнівщини та її жителів в області.

Підгорний у Кривих Колінах тримає в суборенді близько 400 га людських паїв. Через те, Тетяна Поправка зателефонувала особисто до нього. У селі так заведено, коли стається біда, найперше звертаються за допомогою до орендарів, які тримають і обробляють землі у їхньому населеному пункті. Тим більше мова йде про школу, де навчаються дітки тих самих пайовиків.

– Металеву ємкість пробували заварити, щоб хоч якось тимчасово полагодити. Адже і школа, і амбулаторія може лишитися без води. На носі опалювальний сезон стартує, вода з тієї ємності йде у систему. Зателефонувала Анатолію Підгорному, розказала нашу проблему. Я вперше за всі роки директорства до нього вирішила звернутись. Він вислухавши мене, обіцяв вивчити питання і можливо допомогти, але тепер на дзвінки не відповідає. Хоча сам сказав зателефонувати йому наступного дня. Писала смс, телефонувала, але реакції – нуль. З того часу минуло майже 15 днів. А тут чекати ніколи, проблему треба вирішувати зараз. Адже є ризик залишитись у школі без опалення, уявіть, що дітки можуть сидіти у холоді. Це абсолютно не припустимо, – бідкається Поправка.

Директорка школи вирішила звернутись до голови облради через ЗМІ, має надію, що він її почує хоч так, адже на дворі стає прохолодніше і вмикати опалення прийдеться зовсім скоро.

Світлана САВЧЕНКО

19.10.2020 16:35
Переглядів: 1314
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.