Нового директора школи-інтернату призначив мер Черкас?

Зникає інтрига довкола постаті майбутнього директора Тальнівської школи-інтернату. Ймовірно посаду директора віддадуть вчительці міської школи №1 Людмилі Постоловській.

“Директора інтернату призначає область”, – каже начальник відділу освіти Тальнівської РДА Лариса Коваль.

“Ми до того не маємо жодного стосунку. Звісно, за законом область має спитати нашої згоди, але, думаю, ніхто нічого не питатиме. Самі призначать”.

У Тальному ширяться чутки, що за Постоловську просив у губернатора Юрія Ткаченка міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

“Бондаренко – уродженець Тальнівщини”, – каже тальнівчанка Валентина. Прізвище не хоче називати. “Його рід іде з Глибочка. Постоловська – його далека родичка”.

Анатолій Бондаренко заперечує чутки.

“Людмила Постоловська ніяка мені не родичка. Можете заспокоїти пліткарів. Я давно знаю пані Людмилу по партійній роботі. Була колись членом комісії від Блоку Юлії Тимошенко. Мені подобається, як вона працює”.

Кажуть, що начальник обласного управління освіти Валерій Данилевський не в захваті від претендентки. Але опиратися губернатору й меру Черкас не буде.

Нагадаємо, що попередній директор Олександр Павленко помер 31 липня. Область обіцяла, що 40 днів не призначатиме нового керівника в школу.

Юрій СТРИГУН

30.08.2016 10:14
Переглядів: 1385
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.