Нові умови отримання громадянства в Україні: за чи проти?

Ваша думка

Щоб отримати громадянство України, замало буде зібрати пакет документів та прожити на території країни певний час. Скласти іспити з української мови, історії України та Конституції – нові умови, які планують запровадити. За відповідні зміни 18 жовтня проголосували за основу у Верховній Раді. Тож ми поцікавилися у жителів Тальнівської громади, чи підтримують вони таке нововведення та що думають загалом з цього приводу?

– Подивіться на країни Європи. Там вже давним-давно без знання мови нікуди толком не влаштуєшся. Роботи хорошої не знайдеш, вулиці підмітати – і то треба знати мову. І це я не кажу про громадянство, а про заробітки. Думаю, якщо людина хоче стати частиною народу, вона повинна знати його історію, закони, мову.

Марина, м. Тальне

– Думаю, що достатньо вивчити мову. А культуру і історію, закони і так ясно, що треба знати. Незнання законів не звільняє тебе від відповідальності.

Андрій, м. Тальне

– Отримати громадянство – означає визначитись і розуміти, що ти – частина цієї культури, а не просто власник паспорта громадянина України. Я рада, що на цей процес подивилися серйозніше.

Вікторія, м. Тальне

– Так потрібно було зробити вже давно, можливо, менше б у нас зараз було зрадників та несвідомих українців. Цілком підтримую таке рішення.

Олег, м. Тальне

– Не знаю як там в інших країнах, але це добре, що у нас взялися за це так відповідально.

Катерина, с. Соколівочка

– Без знання мови точно не потрібно давати громадянство, бо який же це українець, якщо не знає української? Те ж стосується законів та історії. Тож бачимо, що йдемо до кращого майбутнього, швидше б Перемога.

Валентин, м. Тальне

– Я вважаю, що давно таке треба було зробити. Кожен громадянин України повинен знати її мову, культуру, історію. Ви десь бачили німця, який не знає німецької мови? Отож. Тому вважаю такий закон просто необхідним.

Олександр, м. Тальне.

– Мова – це кордон. Якщо не знаєш української, то як ти можеш називатися українцем? Тому повністю підтримую.

Марина, м. Тальне

– Я вважаю, що ми маємо вчити свою історію. Щоб не забувати, щоб більше ніколи не допустити того, що відбувається зараз у нашій країні. Мені здається, новий закон цьому посприяє.

Софія, м. Тальне

Редакція газети «Новий Дзвін»

Читайте також: На чому нині заощаджують жителі Тальнівщини?

Читайте нас також в Telegram!

14.11.2022 15:23
Переглядів: 443
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.