Нова підстанція обійдеться Тальному в мільйон гривень

Тальнівський щебеневий завод невдовзі припинить надавати електроенергію населенню, школі та їдальні. На підключення до РЕМу потрібно мільйон гривень.

Депутати міської ради дали дозвіл на виготовлення детального плану та документації на встановлення трансформаторної підстанції в районі щебеневого заводу. Досі електрика усьому мікрорайону постачалася від підприємства.

“Незабаром людей, які там живуть і об’єкти (школа, їдальня) будемо підключати до РЕМу, – каже виконувачка обов’язки міського голови Ірина Топтун.

“Проектанти приїхали подивилися, які роботи треба зробити, щоб відключити від щебеневого заводу та підключитися до РЕМу і сказали – на це піде орієнтовна сума – мільйон. Ми розуміємо, що це все треба підключати, але не лише ж коштами міського бюджету”.

У міській раді кажуть, таких грошей нема. Тому звернулися до інших проектантів. Ті запропонували трохи меншу ціну. Яку, посадовці не кажуть. Але потрібно буде і додаткові опори встановлювати, і автоматику, за допомогою якої автоматично відключатимуть злісних неплатників від електропостачання.

Зазначимо, ЗАТ “Тальнівський щебеневий завод” зараз не працює. Продукція не реалізовується. Більшість працівників скорочені.

Олег ШАТАЙЛО

01.08.2016 20:15
Переглядів: 738
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.