Назвали періодичність виїзду автовишки по селах Тальнівської громади

30 листопада на позачерговому засіданні виконкому Тальнівської міськради на Черкащині було розглянуто 8 питань порядку денного. Так, Володимир Гречка, керівник КП «Водоканал», звітував про фінансово-господарську діяльність підприємства за 9 місяців поточного року. Зокрема він зазначив, що фінансовий план по доходах виконано на 99,8%. За його словами, загальний фінансовий результат із врахуванням коштів фінансової підтримки з міського бюджету становить прибуток у понад 666 тисяч гривень – це кошти на придбання техніки та обладнання. Водночас підприємство має збитки.
Доповідав Володимир Васильович і з питання щодо погодження норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів на наступний рік. Гречка зазначив, що це щорічна процедура і ці норми – одна зі складових, що формують тариф. Процедура погодження питомих норм – щорічна. Норми витрат розраховували, беручи до уваги середній показник за останні 3 роки.


Щодо штатного розпису «Водоканалу», зі штату виведуть 4 оператори насосної станції. Такі зміни зумовлені модернізацією – диспетчеризацією, що дасть можливість зекономити на рік 648 тисяч гривень.
Володимир Гречка відповідав також на запитання членів виконкому. Зокрема, сільський староста Михайло Капериз поцікавився, як часто до одного й того ж села зможе приїжджати вишка, що обслуговує вуличне освітлення. На це Володимир Васильович відповів: аби мати змогу реагувати по дзвінку, потрібно щонайменше 3 вишки та 15 осіб особового складу. Зараз працюють за графіком, що постійно коригується. Акти виконаних робіт підписує адміністратор села. Він, до речі, і подає заявки щодо необхідності виїзду вишки з 25 по 30 число місяця, якщо такі є. Отже, передбачити і сказати точно, скільки разів і коли саме вишка приїде до села, як пояснив Гречка, неможливо. «Людей треба ні обманювати, ні обнадіювати. Людям треба давати достовірну інформацію», – сказав він. Водночас міський голова Василь Сідько зазначив: «Орієнтовно раз на три місяці мають бути в селі». Також він повідомив, що вже наступного року планують придбати ще одну вишку на базі трактора.


Володимир Гречка пояснив також, що наразі перевагу віддаватимуть, звичайно, тим населеним пунктам, де ситуація з освітленням складніша, та віддаленим селам, оскільки погода може підкинути сюрприз, як-от сипнути снігу, і до тих сіл потім буде складно дістатися.

Світлана САВЧЕНКО

Читайте також: Вуличне освітлення Тальнівської громади: із діючих 211-ти лічильників 180 треба замінити

08.12.2021 10:20
Переглядів: 822
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.