На Тальнівщині закінчився опалювальний сезон
Сьогодні, 15 квітня, на черговому засіданні виконкому Тальнівської міськради прийняли рішення про закінчення опалювального сезону. Зазначається, що погодні умови дозволяють завершити опалювальний період на території Тальнівської міської територіальної громади з сьогоднішнього дня.
Проте вирішили, що садочки, КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня» та відділення стаціонарного догляду Тальнівського терцентру соціального обслуговування продовжать опалюватись до 20 квітня.
– У зв’язку з нестабільними погодними умовами доведеться продовжити опалення в дошкільних навчальних закладах. До 20 квітня працюватимуть і кочегари, щоб підтримувати тепло у цих приміщеннях, – сказала Раїса Карман, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради.
Ольга МОСКАЛЕНКО