На Тальнівщині крадій поцупив благодійну скриньку з коштами для дитини - Вісті Черкащини

На Тальнівщині крадій поцупив благодійну скриньку з коштами для дитини

Вчора, 1 лютого, у магазині «Шедевр» у Тальному крадій наважився поцупити благодійну скриньку з коштами, які люди пожертвували на лікування тяжкохворої Ані Линник із Тального. Дівчинка має рідкісну генетичну хворобу (Баттена) та наразі проходить дороговартісне лікування в одній із італійських клінік. Батьки дитини та рідні не в змозі оплатити рахунки закордонного медзакладу власними силами. Тому змушені були звернутися за допомогою до небайдужих людей. Кожна гривня тут має вагу.

Та це крадія не зупинило. Нажитися на чужому горі, попри всі зусилля, чоловіку не вдалося. Щоб затримати злочинця, поліції вистачило кількох хвилин після отримання повідомлення про скоєну крадіжку.

Слідчий Тальнівського відділення поліції Олексій Сабадаш коментує інцидент:

–Близько 16-ї години чоловік знаходився у магазині «Шедевр». Помітив прозору пластикову скриньку, призначену для збору благодійних коштів на лікування цієї дитини. Вона стояла на столі біля прилавку в магазині. Потім він скористався тим, що продавці були зайняті обслуговуванням інших відвідувачів, взяв вищесказану скриньку в руки та, незважаючи на зауваження присутніх та продавців припинити свої дії, пішов до виходу з магазину, після чого з місця злочину з викраденим зник. За повідомленням на лінію 102, що надійшло від продавців магазину, поліцейськими нашого відділення поліції його було затримано. Грошові кошти в сумі 306 гривень були вилучені, скринька також.

Світлана САВЧЕНКО

02.02.2021 13:58
Переглядів: 1262
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.