На «Кубку України 2020» тальнівська «Лавіта» «порвала» танцклуби найбільших міст України

16-го лютого у столиці відбувся турнір «Кубок України 2020» зі спортивно-бального танцю. До Києва на ці змагання двома автобусами о 4-й ранку вирушили 36 учасників тальнівського клубу «Лавіта». З дітьми їхали батьки, тренери Наталія та Анна Шевчук. Турнір всеукраїнського рівня був організований у Київському національному університеті харчових технологій. Участь у ньому взяли танцювальні клуби з Дніпра, Києва, Харкова, Кропивницького, Ірпеня, Світловодська, Запоріжжя, Кривого Рогу, Одеси, Борисполя, Тального та Христинівки. До складу почесного журі увійшли судді з цих міст. Серед них були наші Наталія та Анна Шевчук – судді найвищої категорії.

У першому відділенні турніру на танцпол виходили діти-початківці, у 2-му – професіонали. У свою чергу кожне з відділень охоплювало цілу низку номінацій у різних вікових категоріях. Та спочатку дівчата та хлопці з задоволенням випробовували неймовірно слизький танцпол під звуки повільного вальсу, чачі, джайву та латини! Батьки, рідні, які приїхали сюди, аби підтримати дітей, спостерігали за ходом змагань з балкону чи сидячи за столиками прямісінько біля танцполу. Якою по-домашньому теплою була атмосфера! І ось – офіційна церемонія відкриття: діти вишикувались на танцполі, ведучий оголосив склад суддів – і вперед!

Змагання продовжувались цілий день. Вже давно стемніло, а боротьба за першість тривала. Увесь цей час, стоячи на ногах, оцінювали виступи учасників Анна та Наталія Шевчук:

–Це було непросто, вистояти на ногах було важко, – ділиться враженнями Наталія Петрівна. – Учасники турніру були сильними. За фінальні місця, між нашими дітьми та з Дніпропетровська, велася запекла боротьба. Додому ми привезли 3 командних кубки («Формейшн» у категоріях «Юніори», «Юніори соло» та «Ювінали»), 16 кубків вибороли діти-початківці та 19 – учасники професійної категорії. Усі ці кубки – за перші місця, золото. Виступи усіх наших початківців отримали найвищу нагороду, а серед професіоналів – лише два 2-х місця, решта – золото. Хочу особливо відзначити наших діток-переможців, зокрема, серед професіоналів – Аріанну Нестеренко та Алігейдара Слободяника (категорія «Молодь»), Дмитра Кутового та Софію Бубнову (категорія «Юніори І»), Олександру Цимборович та Іллю Замелюхіна (категорії «Ювінали ІІ» та «Юніори І»), Артема Фещенка та Вероніку Лисенко (категорія «Юніори І»), Іллю Юрченка та Аріну Сорокопуд (категорія «Юніори І», латиноамериканська програма). У напів професіональній категорії – Артема Рябошапку та Олександру Долоніну (категорія «Юніори ІІ»), Владислава Рейнюка та Дарину О. Бен Отман (категорія «Ювінали ІІ»), Валерія Рябошапку та Олександру Губчик (категорія «Ювінали ІІ», латиноамериканська програма). Серед дівчат, які танцювали соло, хочу відзначити Софію Медведєву (категорія «Юніори соло», професіонали, латиноамериканська програма), Олену Шмідт (категорія «Юніори соло», напів професіонали, латиноамериканська програма), Ольгу Карпенко («Юніори ІІ соло», напів професіональна категорія). Серед початківців наша наймолодша 4-річна учасниця Марія Лисенко здобула золото у категорії «Бебі» та обігнала дівчат у номінації «Діти 6-7 років».

Додому хоч і вкрай стомленими, проте задоволеними повернулися наші переможці – учасники «Лавіти», клубу з невеличкого міста Тальне, що на Черкащині, лише під ранок наступного дня. За словами тренера, на поїздку витратили кругленьку суму. Кошти здали батьки, чиї діти поїхали на змагання. Зокрема, на проїзд до Києва й назад витратили 15 тис. грн., за участь у «Кубку України 2020» заплатили 24 тис. грн..

 

– Нам би хотілося, аби нас надалі підтримували, – каже наостанок Наталя Петрівна. – Ми захищали честь міста. Проте до кого б не зверталися, ніхто не відгукнувся. Єдине, особисту фінансову підтримку Алігейдару Слободянику надав в.о. міського голови Василь Сідько.

–Ми не очікували на такий результат, – ділиться враженнями від турніру Людмила Роженко з Майданецького. Її донька займається в «Лавіті» не один рік і вже не вперше бере участь у змаганнях та здобуває перемогу. Цього разу виборола два кубки. – Від себе особисто та від батьків хочу подякувати Наталії Петрівні, Анні Шевчук за їхню колосальну працю, за професіоналізм. Кожна перемога – це, безперечно, заслуга наших тренерів, помножена на наполегливість наших дітей та любов до танцю. Ми бажаємо нашим тренерам здоров’я, терпіння, наснаги та чисельних перемог в турнірах!

Ольга ОСІЯНЕНКО

29.02.2020 09:04
Переглядів: 2401
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.