На автівку для захисника з Тального збір закрито, – повідомляє організаторка

фото тематичне

15 липня ми опублікували інформацію з проханням допомогти зібрати 170 тис. гривень на купівлю буса чи позашляховика для військового з Тального Сергія Приліпка. Сьогодні організаторка збору, волонтерка Анна Радченко повідомила нам, що збір закрито. Дівчина каже, це вдалося спільними зусиллями – разом з дружиною захисника, яка зробила масу дзвінків, шукала підтримки від фермерів та підприємців Тальнівщини, та за допомогою багатьох небайдужих жителів громади, які відгукнулися на прохання перерахувати на рахунок хоча б мінімальну суму.

– Збір був дуже довгий і нелегкий, – каже Радченко. – Зібрали 130 тисяч гривень. Зі свого боку я зробила все можливе. Залишилось передати кошти.

– Хлопці обіцяють скинутися коштами, яких не вистачатиме. Коли придбаємо авто, обов’язково прозвітуємо, зробимо фото. Я щиро вдячна усім, хто допоміг у такій непростій справі. Найперше, доземний уклін усім жителям Тальнівщини, українцям, які не стояли осторонь і долучилися до збору, друзям Сергія, нашим сусідам і знайомим, підприємцю Олексію Бойку, а також родині Скус із Тального, які допомагали усією родиною – перерахували 2,5 тис. грн.. Усі ви, гривня за гривнею, просували збір до закриття. Я надзвичайно вдячна підприємцям Володимиру Мовчану та Ігорю Новицькому, які особисто передали кошти на придбання автівки 50 тисяч гривень – це більше третини від суми, яку ми зібрали. Я була вражена тим, наскільки швидко вони вийшли на зв’язок, як підтримали нас без зайвих запитань. Ваша допомога безцінна. Нехай Господь оберігає ваші родини. Хочу подякувати також фермерам та підприємцям Тальнівщини, які підставили плече у такий важкий час. Так, можливо, відгукнулися не всі, але я вдячна тим, хто відповів на мій дзвінок, зміг вислухати і, найголовніше, зробив цей важливий крок – пішов назустріч. Усіх наших помічників, на жаль, перерахувати неможливо: були ті, хто перераховував гроші, не вказуючи прізвищ та ініціалів, наприклад, один із тальнівських підприємців перерахував 20 тис. гривень.

Щире спасибі Анні Радченко, яка займалася збором коштів. Це волонтерка від Бога, її вклад у цю справу дуже великий. Також хочу подякувати редактору газети «Новий Дзвін» Анні Драгун за потужну підтримку та журналістці Ользі Осіяненко, яка готувала статті про збір на авто для Сергія.

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Житель села на Тальнівщині благає допомогти зібрати сина на передову

Читайте нас також в Telegram!

26.07.2022 16:34
Переглядів: 725
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.