Медик із Тальнівщини бере участь у благодійних турнірах із футболу та допомагає ЗСУ

28-річний Владислав Балака із села Заліське на Тальнівщині ще змалку бігав з дому на шкільний спортивний майданчик. Там хлопці влаштовували справжні футбольні змагання – йому дуже подобалося це заняття. І хоч пов’язав своє життя Владислав із далекою від спорту професією, про хобі із дитинства не забуває.

Зараз він – у команді черкаського осередку Української футбольної асоціації медиків. За фахом Владислав фармацевт, працює у фармацевтичній компанії. І хоча проживає у Києві, та перебуває у складі команди саме черкаських медиків. Там зібралися лікарі та фармацевти із усієї Черкаської області.

– В Україні існує футбольна асоціація медиків (УФАМ). А у 2020 році ми організували і Черкаський осередок. Він об’єднує в собі лікарів та фармацевтів, які грають у футбол. Ми беремо участь в різноманітних змаганнях, які організовує УФАМ. Раніше це був переважно любительський футбол, зараз же за допомогою таких турнірів ми збираємо кошти на потреби військових, – зазначає Влад.

Каже, що для нього це честь, що таким своїм хобі він може хоч якось допомогти військовим, які обороняють кордони нашої країни.

Крайній турнір, у якому чоловік брав участь, відбувся 26-27 серпня 2022 року у Києві на Гідропарк Арені. Це традиційний щорічний лікарський турнір з пляжного футболу, але цього разу він став благодійним. Кошти, зібрані на турнірі, були відправлені на потреби медичних підрозділів ЗСУ. У турнірі взяли участь 6 команд, хоча, як розповідає Влад, раніше команд було 12. Проте, через повномасштабну війну, вдалося зібрати лише лікарів Києва, Харкова, Черкас, Одеси, Полтави та Вінниці. Мінімальний внесок від кожної команди складав 2500 грн, тож вдалося зібрати доволі пристойну суму.

У великому футболі Влад грає у півзахисті, а якщо це міні-футбол – то чіткої позиції немає, але все одно грає у захисті. В останньому турнірі йому навіть вдалося отримати першість серед захисників.

Також раніше йому доводилося грати за команду Української футбольної асоціації медиків. Пригадує, що на полі минулого року йому доводилося зустрічатися із футбольною командою Збройних Сил України і навіть зі збірною українських коміків.

В подальшому Владислав хоче брати активну участь у подібних змаганнях, адже це не просто спортивне захоплення, а, в першу чергу, можливість допомогти нашим Захисникам, які боронять нашу країну від ворога. І хоча чоловік, як і всі українці, вірить у якнайшвидшу Перемогу, готовий допомагати і підтримувати фінансово нашу армію.

Тая АГАВЕРДІЄВА

Читайте також: Тальнівська громада придбає ще один шкільний автобус

Читайте нас також в Telegram!

28.09.2022 17:38
Переглядів: 1409
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.