Мама військового з Тальнівщини просить долучитися до збору на квадроцикл для евакуації поранених

Захисникам, які воюють з окупантами на Кліщіївському напрямку, потрібен квадроцикл. У хлопців уже був подібний, але він згорів від ворожого вогню.

Жителька Павлівки Першої на Тальнівщині Інна Собран, павлівська бджілка, відкрила збір на квадроцикл для 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, у якій воює її син. Наразі воїни виконують бойові завдання на сході України. Бійцям потрібен транспорт для того, аби швидко забирати з поля бою поранених та загиблих. Важливо робити це оперативно, щоб врятувати захисникам життя. Квадроцикл дуже мобільний, адже має високу прохідність та повний привід, що дозволяє рухатися під дощем чи болотяною місцевістю й навіть бездоріжжям.

Сума збору становить 450 тисяч. На 11 червня вдалося зібрати понад 268 тисяч. Допомогти захисникам та долучитися до збору можуть всі охочі, задонативши на картку Ощадбанку: 5167 8032 8152 9649 (мама Інна Собран)

Її контактний номер +380 68 057 8233

Наталія ГОЛОВЕЦЬКА

Читайте також: Школярі Звенигородщини збирають гроші для ЗСУ, а влада не бажає економити для війська

Читайте нас також в Telegram!

12.06.2024 15:00
Переглядів: 1157
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.