”Люди дали паї, він ними користувався, а замість оплати підніс дулю”

У Кобриновому Тальнівського району зріє бунт. Депутат обласної ради, колишній регіонал та борошномельний олігарх Олександр Коротков не розраховується за оренду землі. Без плати за паї залишилися півсотні селян.

“Постраждали пайовики, які не побажали продовжити договір із товариством “Імпульс+”, яке пов’язують із Олександром Коротковим, – розповідає сільський голова Кобринового Юрій Книш. – Угода закінчується влітку 2017 року. Ці півсотні людей заздалегідь оголосили, що віддадуть паї Анатолію Підгорному. За що й були покарані. Їм зовсім не виплатили орендної плати. Нічого не дали. Так Коротков карає за те, що насмілилися піти від нього.

Виходить, люди дали паї, він ними користувався, а замість оплати підніс дулю.

Найцікавіше, що договір оренди закінчується в червні 2017 року. І до того часу півсотні осіб не отримають нічого? Раніше керівником від Короткова тут був інший депутат обласної ради Володимир Копійченко. Селяни кілька разів проводили з ним вельми бурхливі зустрічі. А тепер він розрахувався й тут керують зовсім інші хлопці.

Книш запросив у село голову райдержадміністрації Василя Клименка й голову районної ради Валентину Любомську.

“Спробуємо вирішити проблему з їхньою допомогою. Як ні – будемо судитися. Хоча гарячі голови закликають перекрити дорогу Золотоноша – Умань. Однак сподіваємося, що до цього не дійде”.

Голова Тальнівської РДА Василь Клименко каже, що “Імпульс +” обіцяв розрахуватися до кінця року.

“Я був у Кобриновому місяців півтора чи два тому. Тоді питання так гостро не стояло. Сільський голова обіцяв зібрати збори селян і запросити на них представника “Імпульс +”. Я не знаю чи зробив він це, чи ні. Зараз я в дорозі, їду на Київ. Завтра повернуся й буду розбиратися”.

Голова райради Валентина Любомська на телефонні дзвінки не відповідає. Вона балотувалася в районну раду від Радикальної партії Ляшка. До цієї ж політичної сили належить і Олександр Коротков. Раніше він був заступником голови районної організації партії регіонів.

Юрій СТРИГУН

15.11.2016 10:24
Переглядів: 827
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.