Катеринопільський і Тальнівський ліцеї потрапили в топ кращих навчальних закладів Черкащини - Вісті Черкащини

Катеринопільський і Тальнівський ліцеї потрапили в топ кращих навчальних закладів Черкащини

Катеринопільський ліцей і Тальнівський економіко-математичний ліцей увійшли в 20-ку кращих навчальних закладів Черкащини. Про це йдеться у публікації “Пишаємося успіхами випускників 2017 року”, розміщеній на офіційному сайті Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради .

─ Так приємно, ─ коментує подію колишня катеринопільчанка Наталія Малиновська,─ побачити наші навчальні заклади поміж найкращих. Це ще раз доводить, що не варто недооцінювати якість освіти в українській провінції. Як би там не було, наші ліцеї за рівнем навчання обігнали багато іменитих уманських, черкаських і навіть київських шкіл. Респект директорам, педагогам і, звичайно, – ліцеїстам. Упевнена, вони – майбутнє нашої країни, видатні вчені, інженери, лікарі. Так тримати. І рухатися тільки вперед по сходинках рейтингу!

Окрім того, згідно з дослідженням Українського центру оцінювання якості освіти, як повідомляє видання “Про все” за результатами ЗНО-2017 Катеринопільський ліцей разом із ще з кількома навчальними закладами нашого регіону ─ Шевченківською спеціалізованою загальноосвітньою школою-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю, Лисянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №2, Бужанською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів та Мокрокалигірською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів ─ потрапили також у 20-ку кращих сільських шкіл області.

В основу обчислення було покладено середній арифметичний показник отриманих у результаті тестування балів з усіх предметів за поточний рік. Враховувалися школи, які представили мінімум трьох учнів на тестування. Наразі в області функціонує 454 сільські школи.

Нагадаємо, що в ексклюзивному інтерв’ю нашому виданню (див. № 36 за 2017 рік “Нового Дзвону”) директор Катеринопільського ліцею Анна Цьоменко зауважила, що запорукою успіху очолюваного нею навчального закладу є високопрофесійний колектив, тісне поєднання виховного й навчального процесів, а також високі вимоги до учнів.

─ Діти до нас приходять різні, але дуже часто на очах змінюються, налаштовуючись на загальні вимоги, ─ наголосила Анна Федорівна.

З іншого боку, радує те, що жодна зі шкіл Тальнівського, Катеринопільського, Звенигородського та Лисянського районів не потрапила в топ найгірших, сформований виданням “DOU.UA” .

За результатами цього ж аналітичного центру та рейтингових таблиць Сергія Городецького (“Рейтинг шкіл за результатами ЗНО-2017”) в загальнонаціональному топі 100 найкращих шкіл України Черкаська область охоплює 3% (для порівняння: Київська – 4 %, Львівська – 9 %, Харківська – 5 %, Кіровоградська – 1% ), 47 % відвоювали навчальні заклади нашої столиці ─ Києва.

Вітаємо переможців з високими результатами!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

11.09.2017 11:59
Переглядів: 2844
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.