Карантин на Тальнівщині продовжили ще на тиждень - Вісті Черкащини

Карантин на Тальнівщині продовжили ще на тиждень

9 квітня, у п’ятницю, на комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тальнівської міськради вирішили продовжити карантин ще на тиждень. У школах навчатимуться дистанційно, дитсадочки працюватимуть у звичайному режимі.

Отже, першими слово взяли медики. Олег Солодько, головний лікар КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня», назвав ситуацію з захворюваністю на ковід напруженою та складною:

– Розширили ліжка до 110, – сказав він. – Всі зайняті: стоять у  коридорах у терапевтичному та дитячому відділеннях. Людей виписуємо, але їм на зміну поступають інші. Стараємося всіх госпіталізувати, але надалі уже немає куди рухатися. Зараз, поки що, пік захворюваності.

Наталія Тимченко, заступник головного лікаря Тальнівської первинки, зауважила:

– За тиждень ми обстежили 425 осіб. Відкрили додатково два кабінети інфекційного контролю. Прийом кожного пацієнта триває 15 хв.. Живої черги намагаємося уникати. Людей приймаємо по запису. Кабінети працюватимуть і в суботу, і в неділю.

Тим часом, як повідомив міський голова Василь Сідько, до нього надходять звернення від підприємців з проханням дозволити їм працювати. Обговоривши всі «за» і «проти», комісія звернення тальнівських підприємців задовольнила. Тож магазини з непродовольчими товарами, імовірно, вже з понеділка запрацюють. Однак до них пускатимуть тільки по 1-му покупцю. Дотримання усіх протиепідемічних норм обіцяють контролювати. На вихідних планують створити графіки чергувань контролюючих органів.

Ольга МОСКАЛЕНКО

09.04.2021 17:41
Переглядів: 812
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.