Із сесійної зали Тальнівської міськради – про головне

25 червня відбулася 58 чергова сесія Тальнівської міськради. До порядку денного було включено понад 20 пунктів. Перед початком сесії депутатський корпус емоційно обговорював питання першочерговості ремонту доріг у місті. Зокрема, йшлося про вул. Вишневу.

Під час розгляду 1-го питання порядку денного вели мову про видатки з бюджету громади. Зокрема, Тальнівському ЦПМСД вони складають 175 тис. 131 грн., райлікарні – 52 тисячі 468 грн..

Депутати проголосували за те, щоб виділити одноразову матеріальну допомогу тяжкохворій тальнівчанці Анні Линник у розмірі 30 тисяч грн. та 50 тисяч грн. – молодій родині Михайленків, у яких нещодавно народилася трійня.

В оперативне управління відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Тальнівської міської ради депутати міськради вирішили передати частину нежитлового приміщення Гордашівського НВК. Як доповіла Любов Старовойтова, начальник вищевказаного відділу, сільський клуб знаходиться в неналежному стані, тому працівники культури, фактично, зараз займаються у приміщенні шкільного спортзалу. Там же проводять заходи, готуються до концертів.

Міська рада планує провести конкурс на кращий слоган та логотип Тальнівської міської ОТГ, який проходитиме в 3 етапи: спочатку прийматимуть заявки, далі відбудеться громадське обговорення (у соцмережі Фейсбук). Визначатиме переможця спеціально створена комісія.

Для Тальнівських рятувальників виділили 20 тисяч гривень на придбання рукавів та шин для пожежних машин. Заявлена потреба пожежно-рятувальної частини – 50 тисяч гривень.

Найдовше депутати вели дискусію навколо правил благоустрою на території населених пунктів Тальнівської міської ОТГ. Зокрема, це стосувалося обов’язковості укладання договорів з комунальним підприємством на вивезення твердих побутових відходів. Зрештою правила прийняли, виключивши з документу слово «обов’язково». За рішенням антимонопольного комітету, що надійшло до міськради, саме обов’язковість укладання договорів порушує права та свободи громадян.

Марина КАМІНСЬКА

01.07.2020 14:51
Переглядів: 1345
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.