«І любили вас і любитимемо, приходьте ще!»

По обіді біля місцевого клубу, що в центрі села, досить людно. Багато діток з батьками, місцеві трактористи, комбайнери, доярки, механізатори. Зеленьківські господарі та господині прийшли подивитися на святковий концерт (у селі концерти – не рідкість!). Глядачів та артистів не злякав холод у сільському будинку культури, де температура повітря була набагато нижчою, ніж надворі. Навіть дітлахи у концертних вишиваночках відважились виступати у зовсім «недитячій» температурі за Цельсієм.

Юні танцівниці у яскравих вбраннях, завзяті «Молодички» у файних вишиванках, хлопці-вокалісти та школярі Зеленьківської школи вітали присутніх трударів з професійним святом. Для гостей дійства співали українських пісень «У добру годину», «Прилетіли журавлі», «Сватай мене мужичок», «Про Україну» та інші. На привелике моє здивування лунали й російські пісні: «Ах ночь», «Родимая земля», «Я хочу чтобы песни звучали», «Гармошечка», «Деревня».

На святі не оминули увагою і місцевих ювілярів, їм подарували добротні подарунки, квіти та музичні вітання. Розповіли невеличку біографію кожного з них.

Микола Гурбич, представник «Об’єднаної сільськогосподарської компанії», привітав трудівників Зеленькова зі святом. Від керівників компанії – Ігоря Новицького та Володимира Мовчана вручив громаді запашний коровай із борошна, змеленого у Кривих Колінах. Відразу ж ним і пригостили усіх присутніх. Солодощі та мед від «ОСК» також отримали дітки із гуртків художньої самодіяльності та артисти.

-Дорогі жителі села, гості, запрошені, вітаємо вас з цим чудовим святом. Хвала рукам, що пахнуть хлібом. Ось цей коровай, спечений із борошна, змеленого в млині, який запрацював минулого року у Кривих Колінах. Наші підприємці Володимир Мовчан та Ігор Новицький вкладають величезні зусилля у розвиток нашого району. Храм Преображення Господнього ПЦУ, який будується у Зеленькові за кошти кривоколінських підприємців, має відкрити свої двері для вірян наступного року на храмове свято. За рік потужної роботи наших сільгоспвиробників усі школи, садочки району та громади отримали безкоштовно кривоколінське борошно. Також на сьогодні ми маємо змогу безкоштовно скористатися сучасним УЗД апаратом, яке Ігор Новицький та Володимир Мовчан придбали для райлікарні. Розуміючи, у якому скрутному становищі перебуває заклад, керівники «Об’єднаної сільськогосподарської компанії» за власні кошти відремонтували 4 палати дитячого відділення, одну – у хірургічному. Придбали вкрай необхідне обладнання у реанімаційне відділення, яке до цього було у жахливому стані. Тому будемо працювати надалі на благо трударів, – зазначив Микола Гурбич.

Після частувань, подарунків та гарного концерту, жителі Зеленькова подякували гостям зі словами: «І любили вас і любитимемо, приходьте ще!».

А приходити ще, з пустими руками, у нас, українців, – не прийнято. Тим більше, якщо, дійсно: не з словом, а ділом!

Анна ДРАГУН

21.11.2019 12:04
Переглядів: 841
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.