Голова Тальнівської райради ставить під сумнів вибір Президента України? - Вісті Черкащини

Голова Тальнівської райради ставить під сумнів вибір Президента України?

Все через те, що Любомській порадили зменшити апетити на премії

Минулої пʼятниці сяк-так провели сесію Тальнівської райради. Гарячі дискусії виникли, мабуть, знову-таки через фінансову несправедливість: дефіцит у районному бюджеті, на який вже взяли кредит у розмірі 11 мільйонів гривень та преміювання працівників районної ради, яким на рік закладено аж 800 тисяч гривень на заохочувальні виплати (премії).

Олександр Пилипенко, депутат Тальнівської райради, ще на початку сесії виказав свою позиції стосовно преміювання працівників райради. Порадив Любомській повчитися у голови та робітників адміністрації. Які, знаючи про бюджетні дірки, не дозволяють собі преміюватись, на відміну від голови райради та її штату.

-Мої працівники не отримують ніяких премій. Особисто мені вистачає моєї зарплати. Ніхто мене не звинуватить у тому, що беру з бюджету лишні кошти на пальне. Я би виплатив премії, наприклад, молодим спеціалістам, у яких ні стажу, ні вислуги, вони отримують мінімалку. Все ради того, аби вони не йшли з роботи. Було б справедливо, щоб районна рада поділила кошти по-чесному і вчителям щось дала. Мене особисто навчили по совісті жити!, – не стримавшись, виступив біля трибуни голова Тальнівської РДА Олександр Цимбал.

У відповідь Цимбал почув звинувачення від Валентини Любомської, голови Тальнівської райради, про те, що голова РДА – недосвідчений, а тим більше – у бюджеті. «Вас у черговий раз втягнули в дуже неприємну ситуацію, тому, що такі питання вирішуються у кабінетах при нормальній розмові», – сказала Любомська. Виходить, обрана депутатами голова райради Любомська ставить під сумнів вибір та призначення голови РДА Олександра Цимбала президентом України Володимиром Зеленським?

Тобто, те, що голова РДА Олександр Цимбал, зреагував на попередження від обласної адміністрації про надмірне преміювання працівників районної ради, дозволив собі виступити і сказати за ці виплати стимулюючого характеру. Навів приклад того, що своїх підлеглих він не преміює, хоча вони працюють не менше від апарату райради. При тому, сам голова РДА наполегливо напрацьовує вчасну виплату ПДФО від сільгоспвиробників району. А голова райради частенько любить закидати, що те чи інше – це не її повноваження. Хоча, коли мова йде про виплати стимулюючого характеру, то повноваження на їх отримання з’являються відразу. Бажаючи отримати відпускні та матеріальну допомогу на оздоровлення, Любомська взялася на останній сесії обдзвонювати депутатів, оскільки кворуму у залі не було. Та старання виявились марними! До цього питання справа так і не дійшла. Перед сесією, на президії, чиновниця так хотіла у відпустку йти з грошима, що підняла руку і проголосувала особисто, аби це питання включили до порядку денного сесії. Потім, зойкнувши, схаменулась та опустила її.

Олександр Цимбал у телефонній розмові повідомив, що Любомська намовляє сільським головам району, що «голова РДА працює не на того, на кого потрібно. Взявся за наші зарплати, візьметься і за ваші».

Така вистава – наслідок того, що чиновниці Любомській не вгодили і зачепили святе – надмірні премії до зарплатні, на які увагу звернуло навіть обласне керівництво.

Анна ДРАГУН

29.06.2020 18:22
Переглядів: 3206
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.