Директорка Тальнівської первинки хотіла приватизувати житло, яке райрада надала у користування медзакладу - Вісті Черкащини

Директорка Тальнівської первинки хотіла приватизувати житло, яке райрада надала у користування медзакладу

Члени виконкому не підтримали це питання, однопартійці Данилюк – утримались

На засіданні виконкому розглянули заяву головної лікарки Тальнівського ЦПМСД Ганни Данилюк від 9.11.2020 року про надання дозволу її та членам родини на приватизацію будинку по вулиці Скворцова 19 у Тальному. Орган приватизації, який діє при міськраді, проголосував проти приватизації будинку.

Начальник відділу ЖКГ Тальнівської міськради Лариса Макеєнко пояснює чому:

–Виходить дуже багато надлишкової площі аж 80 кв м. Вона приватизувала вже 39 квадратів у квартирі, а зараз її видали вже цей будинок 122,9 кв.м. Районна рада надала цей будинок для первинки. Дуже дивно, що технічний паспорт на будинок для первинки виготовлено 28.10.2020 і після цього, місяця навіть не пройшло як технічний паспорт виготовили на Ганну Данилюк та її двох дітей, яких там прописали, – зауважила посадовиця.

Питання приватизації здивувало депутатку Тальнівської райради та членкиню виконкому Олександру Назарук. Вона говорить, що рішенням райради житло було передано не особисто Данилюк, а ЦПМСД для лікарів, які приїдуть сюди працювати.

–Це зроблено поза усіма законами! Є лікарі на первинці, які не мають свого житла, є лікарі, які щодня доїжджають із сіл. А у Ганни Вікторівни є вже житло, яке приватизоване біля лікарні. Ми як депутати райради, голосували за рішення передати житло первинці. Виходить керівник отримав житло у користування колективу, а забрав собі і прописався там, – говорить Назарук.

Члени виконкому її підтримали, але не всі. На голосуванні утримались однопартійці та соратники «черкащанки» Данилюк. Це Ірина Рогова, Олександр Безрідний, Петро Царенко. Ольга Котенко як членкиня виконкому, взагалі не голосувала, а коли її зробили зауваження, відповіла, що рахувала голоси.

У юридичному відділі міськради говорять, що будинок по Скворцова взагалі розрахований на дві сім’ї. А зараз у райлікарні чекають молодого спеціаліста (анастезіолога), якому теж потрібне житло.

Депутати Тальнівської райради вкрай обурені тим, що Валентина Любомська втягла їх у свої брудні ігри.

У депутатських кулуарах стверджують, близька подруга Ганни Данилюк, голова райради Валентина Любомська підсобила їй з передачею будинку на первинку. А та вже відповідно після передачі, прописалася з дітьми і вирішила приватизувати житло довго не чекаючи. (Підтвердження цьому документи додані до статті).

Це не дивно, можемо припустити, що посадовиці Данилюк і Любомська, мають покровительство Анатолія Підгірного, який, за словами обласних посадовців знову хоче зайняти посаду голови Черкаської облради.

На молодих спеціалістів, чи сімейних лікарів, які не мають і тих 39 кв.м, Данилюк закрила очі. Головне задовольнити свої власні інтереси, як кажуть у народі: рука руку миє!

На телефонні дзвінки Ганна Данилюк не відповідає!

Далі буде…

 

 

Марина КАМІНСЬКА

 

27.11.2020 15:33
Переглядів: 5015
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.