Директорка Тальнівського хлібокомбінату хоче, щоб борг підприємства за використання води списали - Вісті Черкащини

Директорка Тальнівського хлібокомбінату хоче, щоб борг підприємства за використання води списали

Чи прощали Вам коли небудь борги у майже 15 тисяч гривень? Думаю ні, а от директорка Тальнівського хлібокомбінату Тетяна Шкода, за сумісництвом ще й депутат міськради від партії “Справедливість”, що в одному  об’єднананні з ВО «Черкащани», хоче, щоб 3-річний борг підприємства за використання води просто списали. Про це стало відомо на бюджетній комісії, яка сьогодні засідала у міськраді.

Окрім питань боргів перед КП «Водоканал», члени комісії розглянули звернення від громадян, одне з яких від онкохворої тальнівчанки 31-річної Маргарити Григорян. Жінка подала звернення депутату від партії «Європейська Солідарність» Миколі Гурбичу. У ньому йшлося про те, що їй необхідні кошти на лікування в сумі 20 тисяч гривень.

У Маргарити виявили рак. Вона самостійно виховує двох діток. Зараз проходить лікування у клініці, але воно дороговартісне. Жінка потребує допомоги!– зачитав звернення Микола Гурбич.

На комісії виявилося, хворій Григорян можуть виділити лише 10 тисяч гривень. У той час як хлібокомбінату, яким керує Тетяна Шкода, хочуть списати всього-на-всього майже 15 тисяч гривень. Мабуть, в.о. міського голови Василю Сідьку, однопартійцю Шкоди, подобається списувати борги своїх соратників, а потім закривати бюджетними коштами касові розриви та борги «Водоканалу», яке з усіх сил намагається триматися на плаву. І це ще не всі борги хлібокомбінату. Дирекція КП «Водоканал» говорить, що підприємство заборгувало ще за вивіз нечистот.

Деякі члени бюджетної комісії подібним списанням боргів здивовані. Наводять приклад того, коли пенсіонери, маючи 1600 гривень пенсії, мають сплачувати за воду і у разі заборгованості, їм просто так борги не подарують. А підприємству, де крутяться великі гроші та гарні прибутки – борги навіть спишуть.

Наступного тижня це питання розглядатимуть на сесії міськради. Цікаво, як голосуватимуть депутати від ВО «Черкащани»?

Марина КАМІНСЬКА

17.09.2020 16:39
Переглядів: 3265
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.