Дощ не зупинив: у Тальному знову вийшли родини військовополонених і зниклих безвісти

18 липня, попри сильну зливу, центральна площа Тального знову зібрала десятки людей – переважно жінок, дітей і батьків. У руках – таблички з іменами, плакати з запитаннями, на які вже понад два роки немає відповіді. «Де мій син?», «Поверніть мого тата», «Ми не мовчимо».

Акція «Не мовчи! Полон вбиває!» проводиться вже не вперше. Її ініціаторами стали родини військових, які потрапили в полон або зникли безвісти під час бойових дій. Цього разу учасників не зупинив навіть дощ: люди стояли під парасолями, у дощовиках або просто під небом, тримаючи перед собою фотографії рідних.

До мітингу долучилися волонтери, представники громади, небайдужі жителі. Багато з них – не вперше. Кажуть: приходять підтримати, бо розуміють, що для цих родин публічність – єдина зброя.

Кожен, хто був там, бачив головне: обличчя, втомлені від чекання. Очі, в яких не згасла надія. Руки, які тримають фото синів, чоловіків, братів – уже не перший рік.

Організатори наголошують: акції не мають на меті політичний тиск. Їхня мета – не дати суспільству забути. Нагадати, що війна не закінчується новинами. Що поки хтось живе в полоні чи зникає без сліду – спокою не може бути ні в кого. Родини не відступають. Бо це їхній спосіб щодня нагадувати всім: полон – триває. А тиша – вбиває.

Аріана НЕСТЕРЕНКО

Читайте також: Учителька з Тальнівщини, що відкриває душі через українське слово

Читайте нас також в Telegram!

18.07.2025 16:30
Переглядів: 925
Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.