Цього дня не можна виносити сміття з дому

Зранку температура повітря була -8 градусів при вологості повітря 74%. Атмосферний тиск 772 мм.р.с.

Сьогодні переддень Різдва, Святвечір, коли люди ходять по будинках і співають колядки на щастя. Цього дня завершується Пилипівський піст, який починався 28 листопада. По 6 січня судять про те, яким буде місяць грудень. У цьому допомагають прикмети.

Поки не зійде 6 січня перша зірка, намагалися не приймати їжу. До свята готували багатий стіл, робили прибирання, натирали підлоги травою ялівцю для того щоб у будинку стояв приємний запах.

Народні прикмети

Морозний день 6 січня обіцяє хороший врожай.

Якщо людина народилася в Різдвяний святвечір, то вона буде щаслива, ніколи не стане мати потребу в грошах. До слова, таким людям рекомендується носити оберіг з геліотропом, що, згідно з повір’ями, стане надійним захистом від злих сил.

У цей день не можна виносити сміття з дому. Все, що накопичилося, збирали в затишному місці, а потім спалювали.

Якщо 6 січня на небі видно Чумацький шлях, значить, літо буде теплим.

<img src='Історія‘ class=’aligncenter’/>

1846 — в Переяславі у маєтку свого друга Андрія Козачковського Тарас Шевченко написав свій знаменитий «Заповіт».

1992 — Україна встановила дипломатичні відносини з Аргентиною.

2015 — Литва зупинила на своїй території мовлення російських державних телеканалів РТР Планета, РенТВ та НТВ-Мир— за перекручення інформації про події в Україні.

<img src='Події‘ class=’aligncenter’/>

2009 — гірськолижний курорт у Водяниках на Звенигородщині почав працювати. Він став першим подібним курортом у Центральній Україні.

2015 — учні з Катеринопільських шкіл збирали макулатуру, аби на виручені гроші придбати безпілотник для військових. Загалом по району зібрано 3756 кг макулатури на суму 2565 гривень.

2016 — у Катеринополі 46-річна доглядальниця обікрала свого підопічного. Побачивши, де її 87-річний підопічний ховає гроші, обікрала пенсіонера. Поживилась нечиста на руку жінка на 1000 гривень, витративши їх на їжу і алкоголь.

06.01.2017 14:08
Переглядів: 888
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.