«Це можливість побачити те, про що ми ведемо мову на уроках» - Вісті Черкащини

«Це можливість побачити те, про що ми ведемо мову на уроках»

З самого ранку 20 грудня виїжджаємо шкільним автобусом до Кривих Колін, що на Тальнівщині. На екскурсію до млина «Мовер Міл» вирушили учні 6-9 класів Соколівоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів у супроводі вчителів Валентини Шинкарюк та Михайла Хоменка. Дорогою цікавлюся, чому саме сюди їдуть:

-Така поїздка для нас – каже чоловік, – це можливість побачити те, про що ми ведемо мову на уроках з географії з учнями 9 класу, адже предмет містить розділи, які стосуються сільського господарства й, зокрема, переробки зерна на борошно.

На території млина нас чекають заступник директора з виробництва Олег Могильний та технолог Олег Бурлаченко. Екскурсії проводять для школярів не вперше. Раніше сюди приїздили учні міських шкіл. Після короткого інструктажу з техніки безпеки Олег Олексійович береться розповідати, як саме зерно потрапляє безпосередньо до млина.

Завершилася екскурсія у складському приміщенні, де зберігається сила-силенна мішків з борошном. А реалізують його не тільки в Україні, а й експортують.

Додому з пустими руками, як і годиться у добрих господарів, ніхто не поїхав. Усі учні, а відвідали млин 22 дітей, отримали, окрім знань, гостинці від виробника.

Ольга ОСІЯНЕНКО

27.12.2019 21:27
Переглядів: 802
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.